خبر روزنامه‌ نزدیک به سپاه از دستگیری شارمهد در تاجیکستان توسط وزارت اطلاعات تکذیب شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

پس از آنکه امروز روزنامه «جوان» نزدیک به سپاه پاسدران در گزارشی خبر از دستگیری جمشید شارمهد در تاجیکستان داد، وزارت اطلاعات ایران با انتشار بیانیه‌ای این ادعا را تکذیب کرد.

به گزارش «خبرگزاری میزان» روابط عمومی وزارت اطلاعات ایران روز یکشنبه 2 اوت 2020 اعلام کرد: هرگونه گمانه‌زنی مطرح‌شده در رسانه‌ها درباره نحوه دستگیری جمشید شارمهد، رییس «انجمن پادشاهی ایران» تکذیب می‌شود.

Advertisement

روابط عمومی این ارگان امنیتی در ایران همچنین با تأکید بر این‌که هرگونه اطلاعات رسمی درباره اقدامات نیروهای این سازمان که آنها را «سربازان گمنام امام زمان» خواند در قالب بیانیه از طریق روابط عمومی وزارت اطلاعات منتشر می‌شود.

اطلاعات درباره دستگیری جمشید شارمهد، مسئول گروه «تندر» پر از ضدونقیض است، برخی از دوستان شارمهد اشاره کرده‌اند که وی طی سفری به ترکیه توسط اطلاعات ایران ربوده شده یا توسط مقامات ترکیه به ایران تحویل داده شده است ضمن اینکه روزنامه «جوان» نزدیک به سپاه پاسدران ایران امروز از دستگیری شارمهد در در تاجیکستان خبر داد.

وزارت اطلاعات ایران روز شنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که جمشید شارمهد، که مسئول رسانه انجمن پادشاهی ایران در آمریکا است، را دستگیر کرده است، اما اشاره ای به جزئیات و نحوه دستگیری او نکرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم