«بی‌انضباطی» دلیل اخراج پوگبا از فهرست یوونتوس پیش از دیدار با فرایبورگ

ستاره فرانسوی «بانوی پیر» به‌دلیل تاخیر و دیر رسیدن به جلسه فنی تیم، از سوی سرمربی یوونتوس از دیدار با فرایبورگ محروم شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی ایتالیایی باشگاه فوتبال یوونتوس، تخلف «بی‌انضباطی» را دلیل اخراج پُل پوگبا، ستاره فرانسوی خط میانی خود عنوان کرد.

آلگری پس از دیدار شامگاه پنج‌شنبه، 18 اسفند، دو تیم یوونتوس و فرایبورگ در چارچوب مسابقه رفت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا، در مورد خط خوردن نام پوگبا از فهرست «بانوی پیر» توضیحاتی ارائه کرد.

سرمربی ایتالیایی یوونتوس به شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت» گفت: «دلیل خط خوردن او ساده است. او دیشب برای جلسه فنی تیم دیر آمد و تاخیر داشت. به احترام اعضای گروه می‌بایست او را به خانه می‌فرستادیم و به همین خاطر تصمیم گرفتیم که او این دیدار را از خانه تماشا کند.»

پوگبا به دلیل عمل جراحی روی زانوی‌ش که به دلیل آسیب دیدگی مینیسک انجام داده بود، مجبور شد ماه‌ها از فوتبال دور باشد.

وی در اواسط شهریور گذشته تحت عمل جراحی «آرتروسکوپی مینیسک زانو» قرار گرفت و رقابت‌های جام جهانی 2022 قطر را از دست داد.

منابع نزدیک به باشگاه یوونتوس به مطبوعات ایتالیایی خبر دادند که انتطار می‌رود که پوگبا در تمرین نوبت صبح جمعه «بانوی پیر» به تمرینات این تیم بازگردد.

در حالی‌که باشگاه یوونتوس در ماه‌های گذشته پس از کسب چندین برد متوالی توانسته بود به کورس قهرمانی رقابت‌های «سری آ» ایتالیا باز گردد، شامگاه جمعه، 30 دی، به علت تخلف در ثبت سود سرمایه در خرید و فروش بازیکن «15 امتیاز» خود را از دست داد و به رده دوازدهم جدول سقوط کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم