پیکه با صرف‌نظر از شرط‌های خود به اختلاف‌ با شکیرا پایان داد

این دو سلبریتی در ژوئن گذشته پس از 12 سال زندگی مشترک تصمیم به جدایی از یکدیگر گرفتند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

تیم‌ حقوقی شکیرا، خواننده سرشناس کلمبیایی و نمایندگان جرارد پیکه، ستاره اسپانیایی پیشین بارسلونا، پس از جلسه‌ای 12 ساعته سرانجام بر سر حضانت فرزندانشان به توافق رسیدند.

یکی از اعضای تیم حقوقی شکیرا، عصر سه‌شنبه، 8 نوامبر، در مصاحبه‌ای با نشریه اسپانیایی «لا وان‌گواردیا» فاش کرد، جرارد پیکه و شکیرا بر سر حضانت دو فرزندشان به توافق رسیده و جزئیات آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

به گزارش این نشریه محلی، در این توافقنامه مقرر شده است که دو پسر این زوج پیشین، با نام‌های میلان (9 ساله) و ساشا (7 ساله)، از سال 2023 به ایالت میامی آمریکا پیش مادرشان نقل مکان می‌کنند و هزینه زندگی آن‌ها به‌طور مساوی بر عهده پدر و مادر خواهد بود.

توافق بر سر حضانت دو فرزند این دو ستاره فوتبال و موسیقی یک هفته پس از آن صورت گرفت که پیکه اعلام کرد، از فوتبال حرفه‌ای بازنشسته شده است.
وکلای شکیرا اخیرا تلاش می‌کردند تا از برگزاری دادگاهی که دو طرف را در مقابل همدیگر قرار دهد، جلوگیری کنند.

روزنامه «ال‌ناسیونال»، در ژوئیه گذشته با انتشار گزارشی مدعی شد که شکیرا در تلاش برای گرفتن حضانت فرزندان خود از جرارد پیکه، تهدید کرده است که مسائل خصوصی ستاره پیشین آبی‌اناری‌ها را افشا خواهد کرد.

شکیرا، ستاره کلمبیایی دنیای موسیقی به زودی به اتهام فرار مالیاتی در اسپانیا محاکمه می‌شود.

بنا به ادعای دادستان‌های مالیاتی اسپانیا، شکیرا طی سال‌های 2012 تا 2014 از پرداخت مالیاتی به ارزش 14.5 میلیون یورو سرباز زده و در صورت تایید دادگاه بر اساس قوانین کشور مجرم شناخته می‌شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید