کارشناس یوفوشناسی: موجودات فرازمینی حلقه‌های زحل را ساخته‌اند

«کاوشگر کاسینی» تصاویری از چیزی که به نظر می‌رسید یک «جسم منحنی» در حلقه‌های الف و اِف زحل باشد را به زمین مخابره کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

نورمن برگرون، یوفوشناس و پژوهشگر مشهور حیات فرازمینی که فیزیکدان و کارمند پیشین سازمان فضانوردی آمریکا «ناسا» است، در کتاب جدید خود مدعی شده که حلقه‌های زحل را موجودات فرازمینی ساخته‌اند تا از آنها برای استتار خود استفاده کنند، و با سفینه‌های بسیار بزرگ خود در این حلقه‌ها مستقر شوند.

برگرون که دوازده سال مشاور کمیته ملی مشاوره هوانوردی آمریکا بود، و پس از آن به مدت سیزده سال برای کمپانی موشکی و فضایی لاکهید-مارتین کار کرد، بر این باور است که ماشین‌های الکترومغناطیسی عظیمی که می‌توانند توسط گونه‌ای از حیات هدایت شوند، این حلقه‌ها را ایجاد کرده‌اند.

به گفته وی، این حلقه‌ها پوششی برای سفینه‌های بیضوی طولانی هستند که در خارج از جو این سیاره مدام مسافت 7000 مایلی دور آن را طی می‌کنند. در توضیح اینکه چرا نمی‌شود این سفینه‌ها را شناسایی کرد، برگرون می‌گوید دلیل این امر این است که سفینه‌های دورن حلقه‌های زحل از همان فناوری پنهان‌سازی بهره می‌گیرند که یوفوها در مواجه با حیات روی زمین از آن استفاده می‌کنند.

برگرون بر این باور است که این سفینه‌ها بسیار دراز و استوانه‌ای‌شکل هستند، و با استفاده از نیروی قوی «ضدگرانشی» حرکت می‌کنند، و می‌گوید حرکت آنها درون حلقه‌های اطراف زحل باعث می‌شود که غبار و سنگ‌ریزه‌هایی که حلقه‌ها از آنها تشکیل شده‌اند گهگداری از مسیر خود خارج شوند، که باعث می‌شود کاوشگر‌های فضایی و تلسکوپ‌های زمینی بتوانند این حرکات را رصد کنند.

«کاوشگر کاسینی» که در ژوئن 2015 روی سطح مشتری فرود آمد، تصاویری از چیزی که به نظر می‌رسید یک «جسم منحنی» در حلقه‌های الف و اِف زحل باشد را به زمین مخابره کرد، که تا حدودی مدعیات برگرون را تایید می‌کند. این دانشمند پیشین ناسا همچنین به همراه برخی دیگر از محققان مدعی شده که سفینه‌های غول‌پیکر مشابهی گرد مشتری و خورشید می‌گردند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size