مصدوم شدن 53 نفر بر اثر انفجار و آتش‌سوزی در یک کارخانه لوازم آرایشی در فردیس کرج

در گزارش‌های رسانه‌های ایرانی آمده که این کارخانه بعد از ظهر سه‌شنبه «براثر انفجار یک محلول گازی دچار آتش‌سوزی گسترده» شده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

وقوع انفجار و آتش‌سوزی در یک کارخانه تولید لوازم آرایشی و بهداشتی در فردیس کرج در استان البرز ایران بنا بر آمارهای اولیه 53 مصدوم و خساراتی بر جای گذاشت.

رسانه‌های ایران به نقل از احمد مهدوی، رئیس مرکز مدیریت فوریت‌های پزشکی استان البرز گزارش دادند که گفته:«طبق آخرین بررسی آماری؛ شمار مصدومان حادثه انفجار در کارخانه لوازم آرایشی بهداشتی سیمین دشت فردیس به 53 نفر رسید».

مهدوی شامگاه سه‌شنبه 19 دی گفت: «تمام مصدومان این حادثه به مراکز بیمارستانی انتقال یافتند که حال عمومی تعدادی از آنها وخیم است».

رئیس مرکز مدیریت فوریت‌های پزشکی استان البرز بیان کرد:«در مجموع حال عمومی بیشتر مصدومان خوب است و تحت مراقبت‌های درمانی قرار دارند».

وی اظهار کرد: «در این حادثه خسارات فراوانی نیز به بار آمده که علت دقیق بروز حادثه و برآورد میزان خسارت در دست بررسی است».

بنا به گزارش رسانه‌های ایرانی این کارخانه بعد از ظهر سه‌شنبه «براثر انفجار یک محلول گازی دچار آتش سوزی گسترده شد» که بلافاصله تیم‌های امدادی دستگاه‌های مختلف اجرایی استان البرز به امدادرسانی پرداختند.

در همین راستا خبرگزاری رسمی ایران «ایرنا» به نقل از حسین عاشوری، رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری فردیس گزارش داد:«براثر وقوع انفجار آتش‌سوزی گسترده‌ در یک کارخانه تولید لوازم آرایشی و بهداشتی در سیمین دشت فردیس تعدادی مصدوم و خساراتی به بار آمد».

عاشوری در این‌باره گفت:«این حادثه حدود ساعت 15:30 امروز[سه‌شنبه هفدهم دی] به آتش‌نشانی فردیس گزارش شد که بلافاصله تیم‌های امدادی به محل اعزام شدند».

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری فردیس با بیان این‌که اکنون تلاش تیم‌های امدادی برای مهار این آتش‌سوزی ادامه دارد، اظهار کرد که جزئیات این حادثه متعاقبا" اعلام می‌شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید