نیمار و مسی دوباره در بارسلونا همبازی می‌شوند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

مدیر برنامه سابق نیمار اعلام کرد که به دنبال آخرین انتخابات انجام شده در بارسلونا و ریاست لاپورتا در این باشگاه، احتمال پیوستن نیمار به بارسلونا و هم‌بازی شدن دوباره با مسی افزایش پیدا کرده است.

وب‌سایت ورزشی «گل» گزارش داد که نیمار دوباره با لیونل مسی بازی خواهد کرد. آندره کوری، از استقبال جان لاپورتا، رئیس جدید باشگاه بارسلونا، برای حضور مجدد این زوج در نیوکمپ، استقبال کرده است و قرار است نیمار به جای پاری سن ژرمن در بارسلونا بازی کند.

این در حالی است که چندی پیش، گمانه‌زنی‌ها درباره انتقال تابستانی مسی به پی اس جی و انصراف از تمدید قرارداد در بارسا، شدت گرفته بود.

نیمار نیز به طور علنی از احتمال حضور هم‌تیمی سابق خود در پارک دو پرنس استقبال کرده بود. با این حال، آندره کوری، مدیر برنامه سابق نیمار فکر می‌کند که احتمال بازگشت نیمار به کاتالونیا بسیار بیشتر است، زیرا او معتقد است مسی پس از انتخاب مجدد لاپورتا به عنوان رئیس بلوگرانا، ماندن را انتخاب خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، مدیر برنامه سابق نیمار به نشریه آرژانتینی «El Litoral» گفت: «من 10 سال در بارسلونا بودم، هر گوشه و کنار شهر را می‌شناسم، بسیار خوشحال خواهم شد اگر نیمار به بارسلونا برود. بارسلونا چشم‌اندازهای بازی دارد، هواداران می‌دانند که نیمار اشتباهی مرتکب شد و حتی او مدتی بعد این را تشخیص داد. دو سال پیش، او رسما از من خواست كه به بارسلونا برگردم. ما تلاش كردیم و تقریبا توانستیم او را از پاریس خارج كنیم، اما به دلیل برخی جزئیات، این اتفاق نیفتاد».

او افزود: «لاپورتا تنها کسی است که می‌تواند آنها را دوباره جمع کند. مسی بارسلونا را ترک نخواهد کرد و نیمار هم دوباره با مسی بازی خواهد کرد، اما در بارسلونا».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید