مارتینو: مربیگری در بارسلونا بدترین دوران زندگی من بود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

خراردو مارتینو آرژانتینی که در حال حاضر سرمربی تیم ملی فوتبال مکزیک است اعلام کرد که هدایت تیم بارسلونا، بدترین دوران مربیگری وی بوده است.

بر اساس گزارش وب‌سایت ورزشی مارکا، مارتینو که از 2013 تا 2014 مربیگری تیم بارسلونا را به عهده داشت در این باره گفت: «طی این مدت نتایج بدی به دست نیامند و ما یک عنوان را کسب کردیم (سوپر جام) و به یک فینال رسیدیم اما در بارسلونا مهم است که چند عنوان کسب کنید. با این حال، این دوران، بدترین سال من بود زیرا سهم من به عنوان مربی با مدیریت تیم شروع و به پایان رسید».

به گفته او، بارسلونا شیوه بازی نادرست دارد که این تیم سعی می‌کند با لیونل مسی، الکسیس سانچز، پدرو و نیمار آن را به سرعت بهبود دهد.

این سرمربی آرژانتینی افزود: «مسائلی وجود دارد، مدیریت من در این تیم کوتاه بود و برای من پیروزی 2 بر یک برابر رئال مادرید در خانه کلیدی بود. گل دوم را با دوندگی و استفاده از فضاهای خالی به ثمر رساندیم. سرعت می‌توانست باعث کامل‌تر شدن بارسا شود».

او اعتراف کرد که مربیگری‌اش در بارسلونا در زمان مناسبی اتفاق نیفتاد.

مارتینو تاکید کرد: «سرعت باعث می‌شد بارسلونا کامل‌تر شود زیرا وقتی خطاهای تیم رقیب زیاد می‌شد، خوب بود که به عقب برگردیم».

در مقابل او گفت که بهترین زمان مربیگری‌اش در زمان هدایت تیم پاراگوئه بود که او در جام جهانی 2010 در آفریقای جنوبی به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید