بازیگر گاندولف می‌گوید شاید در فیلم «جستجو برای گالوم» بازی کند

اندی سرکیس، بازیگر نقش گالوم در فیلم‌های قبلی، کارگردان آن است، و پیتر جکسون، خالق نسخه سینمایی ارباب حلقه‌ها، تهیه‌کننده خواهد بود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

ایان مک‌کلن، بازیگر بریتانیایی که با ایفای نقش «گاندولف» در سه‌گانه «ارباب حلقه‌ها» و سپس سه‌گانه «هابیت» به محبوبیت جهانی رسید، می‌گوید «اگر زنده باشد» بدش نمی‌آید در فیلم «جستجو برای گالوم» برای سومین بار در نقش این جادوگر شوخ و شنگ ظاهر شود.

به تازگی اخباری درباره این فیلم اعلام شده است، و قرار است در سال 2026 اکران شود، و اندی سرکیس، بازیگر نقش گالوم در فیلم‌های قبلی، کارگردان آن است، و پیتر جکسون، خالق نسخه سینمایی ارباب حلقه‌ها و هابیت، تهیه‌کنندگی فیلم را بر عهده خواهد داشت.

بر اساس شنیده‌ها، داستان این فیلم قرار است روایت‌گر زندگی و ماجراهای گالوم در مراحل قبل از آغاز سه‌گانه ارباب حلقه‌ها باشد، اما تاکنون هیچ جزئیاتی از آن منتشر نشده است زیرا فیلمنامه هنوز در مراحل ابتدایی نگارش قرار دارد.

هواداران گمانه می‌زنند که داستان فیلم ممکن است به تبعیت از روایت تولکین، نویسنده اصلی داستان‌ها، شامل تلاش‌های گاندولف برای تشویق آراگورن به ردیابی گالوم باشد تا درباره حلقه جادویی بیلبو بگینز اطلاعات بیشتری کسب کند. وقتی که اِلف‌های میرک‌وود گالوم را دستگیر می‌کنند، گاندولف او را بازجویی می‌کند.

گاندولف می‌تواند در نقشی مشابه کتاب ظاهر شود، یا حتی با تغییر داستان اصلی می‌تواند حضور ثابت‌تری در طول فیلم داشته باشد و در کنار آراگورن از ابتدا به تعقیب گالوم بپردازد تا به راز ارتباط وی با سائورون، ارباب حلقه‌ها پی ببرد.

همچنین این احتمال وجود دارد که فیلم ماجراهای گاندولف را دنبال کند وقتی که او از داستان اصلی ناپدید می‌شود. در فیلم دوم سه‌گانه هابیت، پیتر جکسون همین کار را کرد، و ماجراهای گاندولف پس از آنکه وی گروه کوتوله‌ها را ترک کرده بود را به تصویر کشید. این در حالی بود که آن بخش از داستان گاندولف در داستان تولکین نیامده بود، و فقط در حواشی به آن اشاره شده بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size