«چت جی‌پی‌تی» چه کارهایی برای شما انجام می‌دهد؟

یکی از کاربردهای بسیار مفید چت جی‌پی‌تی استفاده از آن برای نوشتن رزومه کاری و نامه پوششی استخدامی است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

دستیار هوش مصنوعی «چت جی‌پی‌تی» ساخت شرکت «اوپن‌اِی‌آی» کاربردهای عمومی و تخصصی بسیاری دارد که می‌تواند به کاربران را در زمینه‌های مختلف کمک کند. در اینجا برخی موارد را بررسی می‌کنیم.

از چت جی‌پی‌تی می‌توانید به عنوان جایگزین «گوگل» برای جستجو استفاده کنید. این ابزار هوش مصنوعی همیشه دقیق نیست، اما می‌تواند داده‌های میلیون‌ها وبسایت را تجزیه و تحلیل کند و به هر سؤالی که دریافت می‌کند پاسخ مناسب دهد.

برخلاف گوگل، چت جی‌پی‌تی به‌ جای ارائه یک سری لینک‌ها، پاسخ متنی سریعی در اختیار کاربر قرار می‌دهد، و اگر پاسخ خیلی پیچیده باشد، این ابزار می‌تواند آن را به زبان ساده‌تر توضیح دهد.

می‌توانید از چت جی‌پی‌تی برای نوشتن مقاله، گزارش کاری و خبری، سخنرانی، و ترانه استفاده کنید. این ابزار می‌تواند برای نوشتن تکلیف مدرسه به دانش‌آموزان کمک کند، که البته صدای بسیاری از معلمان را درآورده است.

چت جی‌پی‌تی همچنین ابزاری مفید برای تجزیه و تحلیل حجم وسیعی از داده‌هاست. کاربران می‌توانند مجموعه داده‌های بزرگ را به هوش مصنوعی بدهند و از آن بخواهند روندهای چشمگیری که در آن وجود دارد را شناسایی کند.

هوش مصنوعی می‌تواند روندها را در بازار شناسایی کند، مشخص کند که سرمایه‌گذاری‌ کجا بهتر و کجا بدتر است، و سپس از اشکال مختلف داده‌های یک شرکت مالی دیگر برای پیش‌بینی ترکیب سرمایه‌گذاری بهتر استفاده کند.

بسیاری از چت جی‌پی‌تی برای برنامه‌ریزی وظایف و مدیریت زمان استفاده می‌کنند. این دستیار هوش مصنوعی با اطلاعاتی که از شما دریافت می‌کند، می‌تواند بهینه‌ترین برنامه کاری را برای‌تان بریزد.

یکی از کاربردهای بسیار مفید چت جی‌پی‌تی که در انرژی و زمان شما صرفه‌جویی می‌کند، استفاده از آن برای نوشتن رزومه کاری و نامه پوششی استخدامی است. هر بار که می‌خواهید به جایی درخواست کار بدهید، باید کلی مسائل را در رزومه‌تان تغییر دهید تا با نیازهای کارفرما همخوانی داشته باشد. چت جی‌پی‌تی این تغییرات را سریع انجام می‌دهد تا دیگر مجبور نباشید وقت‌تان را تلف کنید.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید