آخرین نسخه بازی محبوب «فرقه حشاشین» به آیفون می‌آید

نسخه آیفون از مشخصه جابجایی ذخیره پشتیبانی می‌کند، به این معنی که می‌توانید ذخیره خود از بازی را بین سایر سیستم‌ها جابجا کنید

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

کمپانی «اپل» از پارسال مشغول متقاعد کردن گیمرها بوده تا جدیدترین بازی‌های کامپیوتری را روی گوشی «آیفون» تجربه کنند، و در این راستا تعدادی از مشهورترین بازی‌ها را به سیاهه خود افزوده است. آخرین نسخه «فرقه حشاشین» جدیدترین افزوده است که به زودی به آیفون می‌آید.

«فرقه حشاشین: سراب» با آیفون 15، آیفون 15 پلاس، آیفون 15 پرو، و آیفون 15 پرو مکس سازگار است و در تاریخ 6 ژوئن منتشر می‌شود. این بازی پیشرفته همچنین روی «آی‌پد ایر» و «آی‌پد پرو» قابل بازی کردن خواهد بود.

در ابتدا می‌توان یک نسخه آزمایشی 90 دقیقه‌ای از آن را به طور رایگان بازی کرد، و اگر پس از آن صاحب آیفون خواست به بازی ادامه بدهد، باید 50 دلار بپردازد، که تقریبا همان قیمت بازی روی کنسول‌هایی مثل «ایکس‌باکس» و «پلی‌استیشن» است.

نسخه آیفون همچنین از مشخصه «جابجایی ذخیره» پشتیبانی می‌کند، به این معنی که می‌توانید ذخیره خود از بازی را بین سایر سیستم‌ها جابجا کنید. اهمیت این ویژگی در این است که از آنجایی که بازی فقط چند ماهی است به بازار آمده است، بازی‌کنندگانی که هنوز آن را روی کنسول‌های دیگر تمام نکرده‌اند می‌توانند ادامه بازی خود را روی آیفون انجام دهند.

سراب، که در ابتدا قرار بود افزوده‌ای قابل دانلود به عنوان قبلی فرقه حشاشین باشد، نسبت به نسخه‌های قبلی این مجموعه به نام‌های «اودیسه» (2018) «والهالا» (2020) یک بازی کوچکتر و متمرکزتر است. در جایی که آن دو بازی بیشتر در فضای ماجراجویی در جهان آزاد می‌گذشتند، سراب به سبک قدیمی بازی مخفی و جاسوسی بازمی‌گردد.

بازی‌های بزرگ دیگری که اپل تاکنون آنها را به آیفون منتقل کرده است، اگرچه هنوز زیاد نیستند، اما در دنیای بازی‌های کامپیوتری عنوان‌های مهمی هستند. این‌ها «رزیدنت ایول»، «رزیدنت ایول: روستا»، و نسخه بازسازی‌شده بازی بسیاری محبوب «رزیدنت ایول 4» هستند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size