استایل‌ جذاب سلبریتی‌ها در مهمانی مجله «ونیتی فیر»

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

مهمانی مجله «ونیتی فیر» یکی از برجسته‌ترین مهمانی‌های پس از مراسم اسکار به حساب می‌آید که در نسخه 2024 خود، فضایی دراماتیک و پر زرق و برق را به نمایش گذاشت.

مشخصه استایل کلاسیک، همیشه در رنگ مشکی نیست که سلبریتی‌ها با آن، فرش قرمز مهمانی «ونیتی فیر» را در قالبی مرموز و دراماتیک به تسخیر خود درآوردند؛ بلکه لباس‌های براق هم به‌ گونه‌ای ظاهر شدند که گویی بر اطراف بدن کنده‌کاری شده بودند.

Advertisement

ایسلا فیشر، هنرپیشه استرالیایی، در لباسی مشکی با امضای مرمر حلیم، طراح مصری مستقر در دبی، ظاهر شد. انتخاب میشل یئو، هنرپیشه چینی نیز رنگ مشکی بود که لباسی از «بالنسیاگا» با شانه‌های برجسته مزین به پر طلایی روی سینه، به تن داشت.

کندال جنر، مانکن آمریکایی، لباس توری مشکی، کاری از میسون مارجیالا را انتخاب کرده بود. رزی هانتینگتون وایتلی مدل بریتانیایی هم یک لباس مشکی همراه با شال بلند و دستکش چرمی با امضای با امضای «والنتینو» را انتخاب کرد.

اما سارا سامپایو، مانکن پرتقالی با لباس مشکی تزئین شده با گل رز قرمز که از جدیدترین کلکسیون‌های «زهیر مراد» انتخاب کرده بود، ظاهر شد.

فضای دراماتیک در استایل ساندرا هولر، بازیگر آلمانی نیز چشم‌گیر بود که با طراحی تیز در شانه‌ها کار «شیاپارلی» متمایز بود. جسیکا آلبا، هنرپیشه معروف آمریکایی، لباس نقره‌ای تزئین شده با گل رز در ناحیه سینه با امضای «تامارا رالف» را انتخاب کرد. اما استون، ستاره سینما نیز لباس نقره‌ای را با طرحی یونانی و دامن دکولته به تن داشت.

گابریل یونیون بازیگر در لباسی با امضای «زهیر مراد» که با مهره‌های کریستالی پوشیده شده بود، حضوری چشمگیر داشت.

سلما هایک، هنرپیشه فوق‌العاده مشهور لبنانی‌تبار هم در لباسی با امضای «گوچی» ظاهر شد که کاملا با پولک‌های نقره‌ای پوشیده شده بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید