چای‌فروش هندی که توسط بیل گیتس مشهور شد: نمی‌دانستم مشتری من کیست!

ویدئویی که به شکل گسترده در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد، بیل گیتس را در حال سفارش چای نشان داد که محض انتشار در اینترنت، میلیون‌ها کاربر از آن بازدید کردند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

در پی انتشار گسترده ویدئوی در شبکه‌های اجتماعی از بیل گیتس، میلیادر مشهور آمریکایی که در انتظار آماده‌شدن چای توسط دولی شایووالا، دستفروش هندی است، این چای‌فروش خیابانی برای اولین بار با صحبت در مورد این اتفاق، همه را شوکه کرد.


این فروشنده چای اهل ناگپور هند، در یک مصاحبه تلویزیونی گفت که بیل گیتس، بنیانگذار «مایکروسافت» را نشناخته بود و افزود: «فکر کردم که او یک خارجی است و باید به او چای تعارف کنم. روز بعد در بازگشت از ناگپور بود که فهمیدم کسی که به او چای دادم کیست».
این دستفروش هندی گفت: «ما اصلا صحبت نکردیم. او کنار من ایستاد ومن هم سرگرم کارم بودم. بعد که چای را نوشید گفت: «چه چای خوشمزه‌ای».
این چای‌فروش خیابانی مشهور گفت که به حیدرآباد برای سرو چای به سبک خاص خود دعوت شده بود اما درباره بیل گیتس به او چیزی نگفته بودند.
او در پاسخ به این که لباس منحصربه‌فرد چای‌فروشان خیابانی ناگپور چیست گفت: «من این سبک را نداشتم و آن را از فیلم‌های جنوب که دیدم، تقلید کردم».
به گفته وب‌سایت «ان‌دی‌تی‌وی»، او تمایل خود را برای فروش چای به نارندرا مودی، نخست‌وزیر هند ابراز کرد.
شایووالا با خوشحالی افزود که در طول زندگی‌اش فقط می‌خواهد چای همراه با لبخند به همه بفروشد و متقابلا پذیرای همه لبخندها است.
این ویدئو که به‌سرعت و به شکل گسترده در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد، بیل گیتس را در حال سفارش چای نشان داد که محض انتشار در اینترنت، میلیون‌ها بازدید دریافت کرد.
روش منحصر به‌فرد دولی برای سرو چای روی گاری، بسیار چشم‌گیر است زیرا گوشه‌ای از هنر تهیه این نوشیدنی محبوب در هند را نشان می‌دهد.

Advertisement
بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size