ویدیوی جدید دردسر ساز برای «الک بالدوین»؛ شلیک گلوله مشقی با کلت

دادگاه اعلام كرد بالدوین را در قضيه تیراندازی که به کشته شدن کارگردان فیلم «زنگار» منجر شد، در ماه جولای آینده به اتهام «قتل غیر عمد» محاکمه خواهد کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
3 دقيقه (Reading time)

مشکلات حقوقی الک بالدوین، بازیگر آمریکایی در رابطه با حادثه تیراندازی که به کشته شدن کارگردان فیلم زنگار (Rust) منجر شد، با انتشار ویدیویی جدید از او، همچنان ادامه دارد.
یک ویدیوی جدید از محل فیلمبرداری، برای اولین بار در جریان محاکمه هانا گوتیرز رید، بازرس اسلحه‌های گرم، بالدوین را اسلحه به دست نشان می‌دهد که اطرافیانش را نشانه می‌گیرد.


به گزارش «تلگراف»، بالدوین در این ویدیو کلتی پر از گلوله‌های مشقی ویژه فیلمبرداری در دست داشت که با آن به سوی فیلمبرداران شلیک می‌کند.
در کلیپ دیگری بالدوین در حالی که در نیومکزیکو دراز کشیده، اسلحه به دست درباره ملاحظاتش خود برای فیلمبرداری مجدد صحبت می‌کند.
برایان کارپنتر، کارشناس اسلحه گرم در دادگاه گفت که «او از اسلحه به عنوان یک چوب مانند انگشتش برای اشاره استفاده می‌کرد.»
در صحنه‌ دیگری، بالدوین در حالی که از گوتیرز می‌خواهد کلت را سریع‌تر پر کند می‌پرسد چرا اسلحه‌های بیشتری آماده نشده است.
بالدوین، قبل از اینکه کارگردان در یکی از صحنه‌هایی که به هیئت منصفه نشان داده شد دستور «کات» را بدهد، به سرعت گلوله‌های خالی را به سوی اتاقک چوبی شلیک کرد.

پر کردن اسلحه با عجله

پس از اینکه کارگردان خواستار قطع صحنه فیلمبرداری شد، بالدوین خواستار اجرای مجدد آن شد. گوتیرز رید در حالی که با عجله اسلحه را با گلوله‌های مشقی پر می کند، در کلیپ دیده می‌شود.
هم‌زمان، صدای بالدوین در ویدیو شنیده می‌شود که می‌گوید: « باید دو اسلحه داشته باشیم و دوباره آن‌ها را پر کنیم.»
دادستان‌ها مدعی شده‌اند که بالدوین با عجله انداختن بازرس اسلحه باعث به خطر انداختن امنیت عمومی شده است.

Advertisement

اتهام قتل غیر عمد

ماه گذشته، دادگاه اعلام كرد بالدوین را در قضيه تیراندازی که به کشته شدن کارگردان فیلم «زنگار» منجر شد، در ماه جولای آینده به اتهام «قتل غیر عمد» محاکمه خواهد کرد.
طبق اسناد قضایی، قرار است محاکمه بازیگر، ستاره و تهیه کننده این فیلم، حدود دو هفته، 9 تا 19 جولای در دادگاهی در نیومکزیکو ادامه پیدا کند و احتمال دارد بالدوین به 18 ماه زندان محکوم شود.
قابل ذکر است، فیلمبرداری فیلم زنگار (Rust) در اکتبر 2021 در مزرعه ای در ایالت نیومکزیکو در جنوب غربی ایالات متحده به یک فاجعه تبدیل شد.
الک بالدوین با سلاحی شلیک کرد که قرار بود فقط مملو از گلوله‌های مشقی باشد، اما گلوله‌های واقعی، هالینا هایچینز، فیلمبردار را کشت و جوئل سوزا، کارگردان این فیلم را مجروح کرد.
این حادثه نادر، هالیوود را در شوک فرو برد و به درخواست ممنوعیت استفاده از سلاح گرم در حین فیلمبرداری منجر شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size