هوش مصنوعی پیشرفته برای مدیریت ایمیل

تقسیم‌بندی ایمیل مبتنی بر طبقه‌بندی، تشخیص احساسات برای پاسخ به مشتری، و تشخیص زبان از قابلیت‌های این دستیار هوش مصنوعی هستند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

فقدان ارتباط موثر می‌تواند یک کمپانی را به شکست بکشاند. بر اساس برخی نظرسنجی‌های معتبر، 86 درصد از کارمندان و مدیران ارتباط غیرموثر را عامل اصلی شکست پروژه کاری می‌دانند.

حتی غیبت از محل کار در فصل تعطیلات نیز می‌تواند منجر به سردرگمی افرادی شود که با شما کار می‌کنند، و به همین دلیل هم داشتن ابزارهایی که به شما در برقراری ارتباط با همکاران و مشتریان‌تان کمک می‌کند، ضروری است.

«اسنوز» یک دستیار مجهز به هوش مصنوعی برای مدیریت ایمیل است. این دستیار طیف وسیعی از ویژگی‌ها را با هدف بهبود تجربه مشتری و افزایش بهره‌وری ارائه می‌دهد. چه در حال برنامه‌ریزی برای تعطیلات باشید و چه فقط بخواهید برای آینده آماده شوید، دستیار اسنوز می‌تواند به شما کمک کند.

اسنوز فراتر از یک پاسخگوی خودکار است که وقتی شخصی با شما تماس می‌گیرد و شما نیستید، یک ایمیل «خارج از محل کار» به جای شما ارسال می‌کند. با این هوش مصنوعی پیشرفته می‌توانید قالب‌های پاسخ‌گوی خودکار را با برچسب‌های پویا و خیلی چیزهای دیگر شخصی‌سازی کنید.

قابلیت‌های اتوماسیون اسنوز شامل تقسیم‌بندی ایمیل مبتنی بر طبقه‌بندی، تشخیص احساسات برای پاسخ به مشتری، تشخیص زبان، باز-ارسال خودکار و نادیده گرفتن خودکار برای تعاملات غیرمهم است.

نسخه اولیه اسنوز با پاسخ‌های شخصی‌سازی‌شده، تخصیص دستی نسخه‌های پشتیبان، طبقه‌بندی پیشرفته، تشخیص احساسات، نادیده گرفتن خودکار فهرست‌های ایمیلی، و مدیریت تقویم همراه است.

این بدین معناست که می‌توانید هوش مصنوعی را طوری تنظیم کنید که به طور خودکار نوع ایمیلی را که می‌خواند، شناسایی کند، تا بتواند بر اساس دستورالعمل‌های شما پاسخ دهد. حتی می‌توانید تاخیر برای پاسخگویی تنظیم کنید تا مشتریان متوجه نشوند که یک ربات به آنها پاسخ داده است.

علاوه بر این، اسنوز با تقویم‌های «گوگل» و «آوتلوک» یکپارچه می‌شود تا بتواند برنامه‌ها را به طور خودکار تنظیم کند. اسنوز با این امکانات صندوق ایمیل شما را هوشمندانه مدیریت می‌کند تا شما مجبور نشوید در هنگام سفر و تعطیلات مدام ایمیل‌تان را چک کنید.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size