واکنش شاهزاده ویلیام به گفت‌وگوی پرشور همسرش با هنرپیشه بریتانیایی

خوش و بش دوستانه پرنسس ولز با جیمز نورتون، هنرپیشه بریتانیایی، ظاهرا حسادت ویلیام را برانگیخت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

بسیاری از بریتانیایی‌ها با توجه به کامنت‌های برخی از آنها در رسانه‌های اجتماعی در دوشنبه 26 تیر بر این باورند که شاهزاده ویلیام از مشاهده نگاه‌های توام با شیفتگی زنانه همسرش، کیت میدلتون، «شاهزاده ولز» هنگام صحبت دوستانه با جیمز نورتون، هنرپیشه بریتانیایی در جریان فینال مسابقات جهانی تنیس ویمبلدون، چندان خشنود به نظر نمی‌رسید.

به نوشته روزنامه بریتانیایی« اکسپرس» به ضمیمه تصویری که «العربیه» نیز آن را منتشر کرد، بیشترین عاملی که حساسیت و غیرت مردانه ویلیام را تحریک کرد این بود که همسرش بدون توجه به حضور او در کنارش، سرگرم صبحت با این هنرپیشه 37 ساله بود و مکالمه آنها بیش از حد معمول یک خوش و بش، طول کشید.

در ویدئوی زیر، شاهزاده 41 ساله با چشمان متعجب خود به همسرش نگاه می‌کند که با شور و شعف زیاد سرگرم صحبت با این هنرپیشه است که به نوبه خود، حضور «ایموجن پوتس» هنرپیشه زن بریتانیایی در کنارش را از یاد برده است.

«ناظران سلطنتی»، آنطور که آنها خود را می‌نامند، فقط می‌توانستند با احتیاط در مورد آنچه که به نظر می‌رسید واکنش شاهزاده ویلیام نسبت به گفت‌وگوی پرشور پرنسس کیت با ستاره درام معروف «هپی والی» باشد، اظهار نظر کنند.

با این حال، یکی از کاربران «توییتر» برخلاف معمول در توییتی نوشت: «کاترین، پرنسس ولز، امروز با جیمز نورتون، بازیگر سینما ملاقات کرد و ویلیام از صحبت با «راشل وایز» دست کشید تا نگاهی گذرا به همسرش بیندازد. (اشاره‌ای زیرکانه به این که او را زیر نظر داشت)

با این حال، بسیاری از دیگرانی که با توجه به شایعه‌سازی‌های احتمالی، به سراغ این موضوع رفتند، بر این باورند که جیمز نورتون، جایگزین دنیل کریگ، هموطنش برای بازی در نقش «جیمز باند» خواهد شد و صحبت روز یکشنبه «شاهزاده خانم ولز» با او در مورد همین موضوع بود. بنابراین تعجب شاهزاده ویلیام از این خوش و بش به دلیل این بود که اطلاعی نداشت که این موضوع از امور مورد علاقه همسرش است .

در آن لحظه شخصی نیز اتفاقا عکسی را گرفت که در آن نشانه‌های بروز حسادت در چهره ویلیام نمایان بود ولی تمامی این موضوع چیزی جز امر جنجالی گذرایی بیش نبود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید