ادعای پژوهشگر ایتالیایی: اولین یوفو در سال 1933 در ایتالیا پیدا شد

کنگره آمریکا اخیرا وارد معرکه شده و خواهان ارائه شواهدی درباره دسترسی دولت ایالات متحده به سفینه‌های بیگانه شده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

یک پژوهشگر ایتالیایی گفته است ادعاهای اخیر مبنی بر پیدا شدن اولین شیء با منشاء فرازمینی یا «یوفو» در ایتالیا در سال 1933 صحت دارد، و او طی تحقیقاتش در این باره به مدارکی دست یافته است.

روبرتو پینوتی می‌گوید این سفینه بیگانه در 13 ژوئن 1933، در دوران حکومت بنیتو موسولینی، در ایتالیا پیدا شد، اما در پایان جنگ جهانی دوم نیروهای اشغالگر آمریکایی آن را به ایالات متحده فرستادند.

پینوتی اخیرا اسنادی را به روزنامه‌ها نشان داد كه وی ادعا می‌كند شواهد فرود آمدن این سفینه بیگانه در ایتالیا است، و نشان می‌دهد که دولت موسولینی یک «سازمان مخفی» برای تحقیقات درباره یوفوی ادعایی تاسیس کرده بوده است.

به گفته پینوتی: «من و همکارم آلفردو لیسونی بعد از آنکه برخی اسناد مخفی مهم راجع به این پرونده در سال 1996 به دست‌مان رسید، تحقیق درباره داستان فرود آمدن یوفو در لومباردی در سال 1933 را آغاز کردیم.»

ادعاهای پینوتی با حرف‌های دیوید گراسک، مأمور امنیتی پیشین آمریكا در این باره همخوانی دارد. گراسگ اخیراً ادعا كرد كه سفینه بیگانه کشف‌شده در ایتالیا اولین یوفویی است که دولت ایالات متحده به آن دست پیدا کرده است، و افزود وی شواهدی در دست دارد که نشان می‌دهد دولت آمریکا یک سازمان مخفی دارد که تاکنون چندین سفینه بیگانه به دست آورده است.

حرف و حدیث درباره دسترسی داشتن دولت ایالات متحده به سفینه‌های بیگانه طی ماه‌های اخیر بالا گرفته است. بر این اساس، کنگره آمریکا وارد معرکه شده و خواهان ارائه شواهدی در این باره شده است.

کمیته نظارتی مجلس نمایندگان کنگره آمریکا در حال برنامه‌ریزی برای گفت‌وگو درباره ادعاهای گراسک است. مارکو روبیو، سناتور جمهوری‌خواه فلوریدا می‌گوید سایر اعضای جامعه اطلاعاتی آمریکا نیز گفته‌اند «داستان‌های دست اول» درباره یوفو دارند، و کنگره می‌خواهد از چند و چون این روایات مطلع شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید