سیلی خوردن «بریتنی اسپیرز» از محافظ ستاره نوظهور «ان‌بی‌ای»

بر اساس گزارش‌ها بریتنی پس از این حادثه به پلیس شکایت کرده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

بریتنی اسپیرز، خواننده مشهور آمریکایی، فاش کرد که در لاس وگاس توسط یکی از اعضای تیم امنیتی ویکتور ویمبانیاما، ستاره فرانسوی و نوظهور «ان‌بی‌ای»، سیلی خورده است.

بریتنی پنج‌شنبه 15 تير در «اینستاگرام» خود توضیح داد که عصر چهارشنبه در ورودی رستوران هتل، بازیکن فرانسوی را دید که این روزها در نوادا به سر می‌برد تا نخستین بازی خود را با سن آنتونیو اسپرز انجام دهد.

وی افزود: «تصمیم گرفتم با او صحبت کنم و موفقیتش را به او تبریک بگویم. به‌دلیل شدت صدا و ازدحام جمعیت، ضربه‌ای به شانه‌اش زدم تا توجهش را جلب کنم.»

این جایی است که یکی از بادیگاردهای ویمبانیاما سیلی محکمی به صورت بریتنی اسپیرز زده و این خواننده 41 ساله از شدت این ضربه نقش بر زمین شد و عینک او از صورتش افتاد.

اسپیرز این اتفاق را به پلیس لس آنجلس گزارش کرد. تحقیقات پلیس درباره این حادثه آغاز شده است. بر اساس گزارش‌ها این پرونده به عنوان یک پرونده جنایی بررسی نخواهد شد.

ویکتور ویمپانیاما پس از جلسه تمرینی خود در روز پنج‌شنبه، این اتفاق را تایید کرد و توضیح داد که تا پس از وقوع این حادثه نمی‌دانست اسپرز درگیر بوده است.

بریتنی اسپیرز در اینستاگرام نوشت: «طرفدارانم دائماً مرا تعقیب می‌کنند، اما تیم امنیتی من به هیچ یک از آنها ضربه نمی‌زند.»

اسپیرز خاطرنشان کرد که «خشونت فیزیکی در میان» افراد مشهور بسیار رایج است و از آنها خواست که «الگویی باشند و با همه با احترام رفتار کنند.»

خواننده مشهور آمریکایی اظهار داشت که هنوز «عذرخواهی علنی از بازیکن یا تیم امنیتی او یا از باشگاهش دریافت نکرده است.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید