جانی دپ: اصلا به هالیوود فکر نمی‌کنم

جنجال‌های زناشویی و حقوقی دپ برای مدت مدیدی به عدم علاقه عموم استودیوهای هالیوودی برای ادامه کار با وی انجامید

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

جانی دپ، ستاره سینمایی مشهور آمریکایی، که پس از چندین سال دعوای حقوقی جنجالی با همسر سابقش اَمبر هِرد، برای اولین بار در یک رویداد سینمایی جهانی در جشنواره کن حضور یافته است، می‌گوید که أصلا به هالیوود فکر نمی‌کند.

دپ با فیلم درام تاریخی «ژان دو باری»، که هفتاد و ششمین دوره جشنواره کن را افتتاح کرد، در جشنواره امسال حضور دارد. در جریان کنفرانس مطبوعاتی که در حاشیه نمایش این فیلم برگزار شد، خبرنگاران درباره روابط دپ با هالیوود پس از جنجال زناشویی وی سوالاتی پرسیدند.

او در پاسخ گفت: «فکر نکنم هالیوود مرا بایکوت کرده باشد، چون اصلا به هالیوود فکر نمی‌کنم. روزگار غریبی است. همه می‌خواهند خودشان باشند، اما نمی‌توانند. باید هر کاری از آنها خواسته می‌شود انجام دهند. اگر این گونه زندگی را دوست دارید، برای‌تان آرزوی بهترین‌ها را دارم.»

دپ و همسر سابقش هرد، که او نیز یک هنرپیشه مشهور هالیوودی است، چندین سال با هم دعوای حقوقی داشتند. دادگاهی در آمریکا در یکی از این پرونده‌ها هرد را به جرم افترا به پرداخت ده میلیون دلار غرامت به دپ محکوم کرد.

اما در پرونده‌ای دیگر که در سال 2020 در بریتانیا به دادگاه رفته بود، هیئت منصفه دپ را به «بدرفتاری» با هرد محکوم کرد، که باعث شد دپ قرارداد سنگین خود با کمپانی برادران وارنر برای بازی در فیلم «جانوران شگفت انگیز: اسرار دامبلدور»، که در دنیای جادویی هری پاتر می‌گذرد، را از دست بدهد.

جنجال‌های زناشویی و حقوقی دپ برای مدت مدیدی به عدم علاقه عموم استودیوهای هالیوودی برای ادامه کار با وی انجامید، که به سوالات خبرنگاران در جشنواره کن منجر شد. دپ در جریان کنفرانس مطبوعاتی همچنین ایده «بازگشت» خود به صحنه را رد کرد و گفت تابحال هفده بار در کن حضور پیدا کرده است، و بنابراین فکر نمی‌کند جایی رفته بوده است تا الان بخواهد بازگردد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید