شبکه «ام بی سی»: سریال «معاویه» به محض آماده‌شدن پخش خواهد شد

«گروه ام بی سی»: مطالبی که اخیرا با آرم «ام بی سی» درباره سریال «معاویه» منتشر شده، بی‌اساس بوده و هویت این گروه را جعل کرده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

گروه تلویزیونی «MBC» ضمن تکذیب مطالب ساختگی منتشر شده با آرم جعلی این گروه درباره سریال «معاویه»، اعلام کرد که این سریال تلویزیونی در دست تهیه است و به‌محض آماده‌شدن پخش خواهد شد.

گروه تلویزیونی«ام بی سی»، چهارشنبه 10 اسفند در بیانیه‌ای از انتشار مطالب جعلی و دست به دست شدن آن در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی و نسبت دادن آن به یک یا برخی کانال‌ها، پلتفرم‌ها یا تریبون‌های «گروه ام بی سی» در خصوص پخش سریال «معاویه»، خبر داده و چنین مطالبی را جعلی و بی‌اساس خواند.

در این بیانیه آمده است: «گروه ام بی سی» خاطرنشان می‌سازد مطالبی که با جعل آرم «ام بی سی» منتشر شده‌اند، بی‌اساس بوده و هویت این گروه را جعل کرده است و نتیجتا هر کسی عامدا یا ناخواسته، آنها را نشر داده یا تبلیغ کند، خود را در معرض پیگرد قانونی قرار خواهد داد.

«گروه ام بی سی» همچنین اعلام کرد که سریال «معاویه»، هم از نظر فنی و هم تولیدی، همچنان در دست تهیه است و به محض آماده شدن، تاریخ پخش آن اعلام خواهد شد.

«گروه ام بی سی» تاکید کرد که داده‌های مربوط به این گروه، همان است که رسما از سوی گروه، صادر و توسط دفتر رسانه‌ای آن از دفتر مرکزی، توزیع می‌شود.

بر اساس این بیانیه، کانال‌ها، صفحه‌های رسمی و پلتفرم‌های «MBC»، تنها منبع معتبر اطلاعات مربوط به تولیدات، مواد نمایشی، جدول برنامه‌ها و محتوای رسانه‌ای «ام بی سی» است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم