مشارکت دو زیباروی عرب در مسابقه ملکه زیبایی جهان

در این مراسم، برنده مسابقات دختر شایسته جهان برای سال 2022 که به تعویق افتاده بود، انتخاب خواهد شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

چشم جهانیان، دوستداران زیبایی و علاقه‌مندان به مسابقات ملکه زیبایی، شامگاه شنبه 24 دی به نیواورلئان، در ایالت لوئیزیانای آمریکا دوخته شده که با مشارکت 86 ملکه زیبایی از سراسر جهان از جمله دو ملکه زیبایی از کشورهای عربی برگزاری می‌شود.

بسیاری از هویت و مشخصات این دو زیباروی عرب شرکت کننده در «هفتادویکمین دور از مسابقه انتخاب میس یورس»، می‌پرسند.

در این مراسم، برنده مسابقات دختر شایسته جهان برای سال 2022 که به تعویق افتاده بود، انتخاب خواهد شد.

شانزده رقیب نهایی از بین 86 شرکت‌کننده، انتخاب خواهند شد و سپس 5 دوشیزه و در مرحله بعدی 3 نفر از آنها انتخاب می‌شوند تا رقابت‌ها با انتخاب «میس یونیورس» سال 2022 به پایان برسد.

مراسم نخست این مسابقه، چهارشنبه، در نیواورلئان برگزار شد و شامل بخش‌هایی با لباس‌های گوناگون، به عنوان پیش‌درآمدی برای مراسم بعدی در شامگاه شنبه(امشب) بود.

دو دختر شایسته عرب‌ شرکت کننده در این رقابت‌ها، یاسمینا زیتون از لبنان و افلین خلیفه، از بحرین، نام دارند.

یاسمینا زیتون در سال 2022 به عنوان دختر شایسته لبنان تاج‌گذاری شد و افلین خلیفه، به عنوان مانکن و نوازنده پیانو فعالیت دارد.

افلین خلیفه

افلین خلیفه، متولد 1998 از پدری بحرینی و مادری روسی است. او در رشته مدیریت مالی و بانکداری تحصیل کرده و دوره‌های تکواندو و رقص را گذرانده و چهره تبلیغاتی محصولات آرایشی «دیور» بوده است.

افلین در سپتامبر 2022 موفق به کسب لقب دختر شایسته در پادشاهی بحرین شد.

ياسمينا زيتون

یاسمینا زیتون (20 ساله)، از شهرک کفرشوبا در جنوب لبنان است. او لقب دختر شایسته لبنان را که به مدت 4 سال (از سال 2018 ) و به دنبال عدم امکان برگزاری مسابقات در سه سال گذشته به دلیل اعتراضات مردمی در اکتبر 2019 و سپس همه‌گیری کرونا و بحران مالی در کشور، در دست مایا رعیدی باقی مانده بود، به دست آورد.

ملکه زیبایی منتخب لبنان که در رشته روزنامه‌نگاری تحصیل می‌کند، 167 سانتی متر قد و 51 کیلوگرم وزن دارد و برنده جایزه مالی 100 هزار دلاری شد و به عنوان نماینده لبنان در مسابقات دختر شایسته جهان و ملکه زیبایی جهان شرکت خواهد داشت.

انتظار می‌رود مسابقه دیگری برای انتخاب ملکه زیبایی جهان سال 2023 طی سال جاری برگزار شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم
  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size