.
.
.

ماسک رابطه مخفیانه با همسر یکی‌ از موسسان‌ گوگل را تکذیب کرد

روزنامه «وال‌استریت ژورنال» به نقل از «نیویورک‌پست» خبر داده‌ بود که ماسک، روابط عاشقانه‌‌ای با همسر سرگی برین، یکی‌ از موسسان گوگل داشته است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

ایلان ماسک، رئیس شرکت تسلا، به گزارش‌ها درباره رابطه مخفیانه با همسر سرگی‌ برین، یکی‌ از موسسان شرکت گوگل‌ واکنش‌ نشان‌ داد و‌آن‌ را تکذیب کرد.

او‌ در این‌ زمینه در توییتی نوشت: «من‌ و‌ سرگی دوست هستیم. شب گذشته باهم‌ در یک‌ مهمانی‌ بودیم. نیکول را در طول سه‌ سال گذشته تنها دوبار دیدم. در هر دوبار‌ او‌ را در جمعی با افراد دیگر‌ دیدم. هیچ رابطه عاشقانه‌ای وجود ندارد.»

روزنامه «وال‌استریت ژورنال» به نقل از «نیویورک‌پست» خبر داده‌ بود که ایلان ماسک، روابط عاشقانه‌ مخفیانه‌ای با همسر سرگی برین، یکی‌ از موسسان گوگل داشته است.

بر اساس این گزارش، برین پس‌از آنکه متوجه شد همسر او نیکویل شاناهان، به او‌ خیانت کرده و ‌با ماسک رابطه داشته است، درخواست طلاق از او‌ را در دادگاه ثبت کرد.

شایان ذکر است که در جریان بحران اقتصادی سال 2008، برین با ارائه مبلغی حدود نیم میلیون دلار از شرکت تسلا حمایت کرد.

ماسک بعدها یکی از بهترین خودروهای ساخت شرکت خود را به دوست خود، سرگی برین هدیه داد.

وال‌استریت ژورنال در بخش دیگری از گزارش خود افزود که ایلان ماسک و‌ سرگی برین که از برجسته‌ترین بازرگانان در آمریکا هستند، از مدت‌ها پیش دوست‌ یکدیگر بوده‌اند.

ماسک‌ پیشتر گفته بود، مرتباً به خانه برین در «سیلیکون‌ولی» سر می‌زده‌ است.

هنگامی که رابطه ماسک و‌ شاناهان در دسامبر سال گذشته آغاز شد، برین و همسرش با همدیگر‌ زندگی‌ می‌کردند.

برین که ثروت او‌ به 95 میلیارد دلار می‌رسد، در ژانویه سال جاری با اشاره به برخی «اختلافات حل‌نشدنی» درخواست طلاق از همسر خود ‌را ثبت کرد.

به گفته «بلومبرگ»، ایلان‌ ماسک با ثروتی 253 میلیارد دلاری، ثروتمندترین‌ فرد دنیا ‌و سرگی برین با ثروتی 95 میلیارد دلاری، در رده هشتم این لیست قرار دارد.

رئیس شرکت تسلا هم‌اکنون با چندین مشکل مهم از جمله اختلال در خط تولید شرکت تسلا و پرونده‌ای قانونی در دادگاه برای انصراف از خرید شرکت توییتر مواجه است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم