شاهزاده ویلیام در حاشیه مراسم «ارث شات» از محمد صلاح استقبال کرد

صلاح، نخستین جایزه «ارث شات» را در بخش احیای اقیانوس اهدا کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول، در حاشیه مراسم «ارث شات»، با شاهزاده ویلیام و همسرش کیت میدلتون دیدار کرد.

شاهزاده ویلیام، دوک کمبریج، به مناسبت اهدای جایزه «ارث شات» که برای نخستین بار در لندن، عصر یک‌شنبه 17 اکتبر، برگزار شد، از محمد صلاح، ستاره تیم ملی فوتبال مصر و لیورپول استقبال کرد.

جوایز مراسم «ارث شات» که توسط شاهزاده ویلیام، ایجاد شده‌ است، به افرادی تعلق می‌گیرد که «باعث پیشرفت چشمگیر در راستای حفظ محیط زیست شده و به حل چالش‌های محیط زیستی کمک می‌کنند.»

گفتنی است که شاهزاده ویلیام، برای 10 سال آینده، همه ساله از سال 2021 تا 2030 طی مراسمی که هر بار در شهرهای مختلفی در جهان برگزار می‌شود، جایزه «یک میلیون پوندی» را به پنج پروژه برنده اهدا خواهد کرد.

تمامی افرادی که به این مراسم دعوت می‌شوند مسئول ارائه یکی از جوایز اختصاصی هستند، به طوری‌که محمد صلاح، مهاجم مصری باشگاه لیورپول، نخستین جایزه «ارث شات» را در بخش احیای اقیانوس اهدا کرد.

صلاح که در این مراسم به همراه رامی عباس، مدیر برنامه‌های خود شرکت کرده بود، در حاشیه این مراسم در حالی دیده شد که مشغول گفت‌وگو با شاهزاده ویلیام و همسرش کیت میدلتون، بود.

او، پس از تشویق حضا‌ر در‌ این مراسم سخنرانی کرد و گفت: «عصر بخیر، خوش‌حالم که در این مراسم شگفت‌انگیز و فوق‌العاده در کنار شما هستم. من هیجان ‌زده هستم چون در کنار آب‌های مدیترانه بزرگ شدم.»

ستاره این روز‌های فوتبال جهان و یکی از شانس‌های دریافت «توپ طلا»ی سال 2021، افزود: «آب برای ما، کره زمین، دریاها و اقیانوس‌ها عنصری حیاتی است. اکنون ممکن است، در اقیانوس تعداد پلاستیک از ماهی‌ها بیشتر باشد و ما در حال حاضر کاری را برای حل این مشکل اساسی انجام نداده‌ایم.»

او در پایان عنوان کرد: «اين وحشتناک است، اما خوشبختانه روش‌های مبتکرانه‌ای برای احیای اقیانوس‌ها ایجاد شده است.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size