حکم لغو سرپرستی پدر بریتنی اسپیرز بر دارایی‌های دخترش صادر شد

قاضی دادگاه گفت «وضعیت کنونی قابل دفاع نیست»

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

دادگاهی در لس‌آنجلس حکم سرپرستی دارایی‌های بریتنی اسپیرز، خواننده آمریکایی، که از سال 2008 در اختیار خودش نیست را از پدر او گرفت.

متیو روزنگارت، وکیل بریتنی اسپیرز پنج‌شنبه، 30 سپتامبر با اعلام این خبر در جمع طرفداران او، که خارج از دادگاه جمع شده بودند، گفت: «تحقیقاتی در زمینه عملکرد جیمی اسپیرز، پدر بریتنی اسپیرز هنگامی که سرپرست او بود صورت خواهد گرفت.»

به دلیل برخی نگرانی‌ها در مورد سلامت روانی بریتنی اسپیرز، جیمی اسپیرز در سال 2008 به عنوان سرپرست قانونی دخترش تعیین شد.

بریتنی اسپیرز و سام اصغری
بریتنی اسپیرز و سام اصغری

دادگاه در آن سال سرپرستی این خواننده آمریکائی را در دو بخش تعریف کرده بود. پدر او در سال 2019 از سرپرستی امور شخصی بریتنی کنار رفت اما او کماکان سرپرست امور مالی و دارایی‌های او باقی ماند.

در اوایل سال جاری، بریتنی در ادعاهایی عنوان کرد که پدر او از جایگاه خود یعنی سرپرستی امورمالی او، سوء استفاده کرده است. جیمی اسپیرز و تیم او این اتهامات را انکار کرده‌اند.

با این حال سرپرستی دارایی‌های بریتنی به فرد دیگری منتقل خواهد شد. وکیل او خبر داده است که جلسه‌ای دیگر طی 30 تا 45 روز دیگر تشکیل خواهد شد تا در مورد لغو کلی حکم سرپرستی دارایی‌های بریتنی اسپیرز تصمیم گرفته شود.

متیو روزنگارت افزود: «بریتنی فکر نمی‌کند که به ارزیابی روانی نیاز داشته باشد. من هم با او موافق هستم.. امید و انتظار ما این است که در جلسه دادرسی در 12 نوامبر، حکم سرپرستی دارایی‌های او به طور کامل لغو شود.»

بریتنی امروز با انتشار یک ویدیو از خود در حالی‌که در اتاقک خلبان یک هواپیما بود، نوشت: «این اولین تجربه خلبانی من است، خیلی خوشحال هستم.»

ثروت بریتنی اسپیرز 59 میلیون دلار اعلام شده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size