سرپرستان بریتنی اسپیرز می‌گویند کماکان نگران سلامت روانی او هستند

پدر بریتنی مدعی شد طبق اعلام مسئول امور پزشکی، رفتار این خواننده مجددا از کنترل خارج شده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

پدر بریتنی اسپیرز، ستاره پاپ آمریکای با رد تلاش‌های دخترش برای بازپس‌گیری «قیمومیت» خود، گفت اخیرا در مورد قرار گرفتن مجدد این خواننده در یک مرکز بهداشت روانی جهت ارزیابی، بحث‌هایی انجام شده است.

به گزارش «رویترز» جیمی اسپیرز، پدر بریتنی، با ارائه اسنادی به دادگاه مدعی شده طبق اعلام «جودی مونتگومری» مسئول امور شخصی و پزشکی این خواننده که در اوایل ماه ژوئیه با او تماس گرفته است، بریتنی به درستی از داروهایش استفاده نمی‌کند.

پس از بستری شدن بریتنی در بیمارستان، دادگاه در سال 2008 به خاطر نگرانی در مورد وضعیت سلامت روانی این ستاره پاپ آمریکایی، حکم قیمومیت بر او را صادر کرد. دادگاه در آن زمان جیمی اسپیرز پدر این ستاره پاپ را به‌‌عنوان قیم او منصوب کرد. اما بریتنی تنها یک سال پس از بیماری به کار و زندگی خود بازگشت و آلبوم‌های جدیدی را منتشر کرد.

پدر این خواننده به تازگی به دادگاه اعلام کرده «جودی مونتگومری احساس می‌کند رفتار بریتنی اسپیرز از کنترل خارج شده است.»

بعد از این ادعای جدید پدر بریتنی، وکیل مونتگومری جمعه، 6 اوت، اعلام کرد:« او درباره سلامت روانی بریتنی نگرانی دارد اما جیمی اسپیرز مکالمه آن‌ها را اشتباه بیان کرده است.»

وکیل مسئول امور شخصی و پزشکی این خواننده در بیانه‌ای در واکنش به اسنادی که در اختیار دادگاه قرار گرفته، گفت:«هیچ وقت مونتگومری به جیمی اسپیرز اعلام نکرد که بریتنی در حال حاضر به نگهداری در مرکز روانی نیاز دارد.»

این وکیل همچنین معتقد است که پدر بریتنی تاثیر زیادی بر سلامت روان این خواننده پاپ آمریکایی داشته است.

ادعای پدر بریتنی و رد آن توسط مسئول امور پزشکی او در حالی مطرح شده که در ماه ژوئن این خواننده 39 ساله در سخنرانی خود «قیمومیت» پدرش که از 13 سال پیش بر زندگی او تحمیل شده است را مضر و غیر‌اخلاقی توصیف کرد.

والدین این ستاره پاپ آمریکایی در حال حاضر با حکم دادگاه، مدیریت اموال او که در حدود 60 میلیون دلار است را به دست گرفته‌اند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید