.
.
.

ویدئو؛ آوازخوانی دختر سعودی حاضران در کنسرت جده را شگفت‌زده کرد

کلیپ‌های «زینه» بیش از 40 میلیون بازدیدکننده در یوتیوب داشت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

زینه عماد، دختر با استعداد سعودی در عرصه هنر موسیقی که پیشتر کلیپ‌های کوتاه آوازخوانی خود را در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کرد، شامگاه جمعه 25 ژوئن، با حضور ناگهانی بر استیج تالار موسیقی جده در کنار محمد حماقی، خواننده مشهور مصری، با آوازی بسیار زیبا و دلنشین حاضران کنسرت جده را شگفت‌زده کرد.

در همین حال، محمد حماقی، پیش از آغاز اجرا، روی استیج گفت: «اکنون یک دختر با استعداد سعودی را به شما معرفی می‌کنم که با صدای زیبایش در شبکه‌های اجتماعی دنیا را درنوردید».

خواننده مشهور مصری با این سخنان کنسرت «جده» را افتتاح کرد و سپس زینه عماد را به استیج دعوت کرد و از او خواست آواز بخواند. زینه که برای اولین بار روی استیج آمده بود، با تشویق حاضران و استقبال گرم آنها مواجه شد.

گفتنی است که این کنسرت با سرپرستی اداره کل تفریح و سرگرمی سعودی برگزار شده است.

حماقی پس از مشاهده استقبال گرم حاضران از آوازخوانی این دختر سعودی به او وعده داد تا در آینده نزدیک، یک کارهنری مشترک با او اجرا کنند. وعده خواننده مشهور مصری به زینه عماد با استقبال گسترده‌ علاقمندان هنر در رسانه‌های اجتماعی سعودی و جهان عرب روبرو شد.

شبکه‌های اجتماعی

زینه عماد، در مصاحبه با «العربیه»، گفت که علاقه‌مندی او به هنر از دوران کودکی آغاز شد. او گفت که صدای آوازش در تمام کنسرت‌های مدارس استان قطیف در شرق سعودی شنیده می‌شد.

او تاکید کرد که موفقیت و پیشرفت واقعی‌اش از طریق شبکه‌های اجتماعی صورت گرفت، چراکه از طریق شبکه‌های اجتماعی توانست صدای آواز خود را به تعداد بیشتری از مردم برساند. زینه گفت تشویق مردم باعث همراهی و حمایت خانواده‌اش از‌ وی شد.

گفتنی است که زینه عماد یکی از مشهورترین دختران با استعداد سعودی در عرصه هنر موسیقی است که آوازهای او در شبکه‌های اجتماعی به صورت گسترده‌ای منتشر شده است. کلیپ‌های او تاکنون بیش از 40 میلیون بازدید کننده در شبکه یوتیوب داشته است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم