کلونی برای دانش‌آموزان محروم مدرسه فیلم‌سازی تاسیس می‌کند

این مدرسه کارش را با آموزش به بچه‌های کلاس نهم و دهم آغاز می‌کند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

جورج کلونی، دان چیدل، کری واشینگتن، میندی کیلینگ، ایوا لونگوریا و شماری دیگر از ستاره‌های هالیوود از پاییز 2022، یک مدرسه آموزش فیلم‌سازی برای دانش‌آموزان محروم تاسیس می‌کنند.

این مدرسه به نام مدرسه «رویبال» تهیه فیلم و برنامه‌های تلویزیونی را برای دانش‌آموزان خود بر مبنای آموزش آکادمیک، تعلیم عملی و دسترسی به داستان‌نویسان و حرفه‌های‌ صنعت فیلم از هالیوود در برنامه دارد. این مدرسه همچنین یک برنامه کارآموزی مخصوص خواهد داشت.

Advertisement

«رویبال» کار آموزش خود را نخست با دانش آموزان چهارده و پانزده ساله کلاس‌های نهم و دهم، آغاز و سپس دانش‌آموزان شانزده و هفده ساله کلاس‌های یازدهم و دوازدهم را جذب خواهد کرد.

به گزارش «ورایتی»، جورج کلونی در بیانیه‌ای گفت: «هدف ما از تاسیس این مدرسه این است که بهتر تنوع کشورمان را نشان دهیم. این یعنی زود شروع کردن. یعنی خلق کردن برنامه‌هایی در سطح دبیرستان که به جوانان درباره دوربین، تدوین، صدا و جلوه‌های تصویری ویژه آموزش می‌دهد و برای آنها فرصت‌های شغلی بوجود می‌آورد. این یعنی یک برنامه کارآموزی که در نهایت به شغل‌های پردرآمد منتهی می‌شود. یعنی درک کردن اینکه همه ما در این پروسه کنار هم هستیم».

آستین بوتنر، سرپرست بخش مدارس لس‌آنجلس «LAUSD» در این باره گفت: «این تلاش به گشودن درهای فرصت برای گروه متنوعی از دانش آموزان از جوامع محروم کمک خواهد کرد. این برنامه پیشگامانه با ادغام تجربه عملی صنعت و کارآموزی دانش‌آموزان در برنامه‌های درسی، آنها را برای مشاغل خوب در صنعت فیلم و تلویزیون آماده می کند».

طبق این گزارش، قرار است این آکادمی تخصصی که در مرکز یادگیری «ادوارد آر رویبال» در منطقه «وستلیک» لس آنجلس مستقر خواهد شد، در پاییز 2022 راه اندازی شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم