.
.
.

«فراری» بین خودر‌وسازی و دنیای مد

طبق ارزیابی‌های «فراری»، ورود به دنیای مد می‌تواند 10 درصد از سود این شرکت را تا 10 سال آینده تامین کند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

شرکت خودروسازی «فراری» از طرح‌های جدید پوشاک لوکس و تجملی خود رونمایی کرد.

راه‌اندازی مجموعه مد «فراری»، گامی مهم در استراتژی این شرکت ایتالیایی و یکی از بزرگترین سرمایه‌گذاری‌های آن است که در خارج از محدوده صنعت خودروسازی برنامه‌ریزی شده است.

طبق ارزیابی‌های «فراری»، ورود به دنیای مد می‌تواند 10 درصد از سود این شرکت را تا 10 سال آینده تامین کند.

این شرکت خودروسازی، همچنین با همکاری یک آشپز مشهور ایتالیایی که در لیست «میشلن» جهان، ستاره‌ای کسب کرده است، قصد دارد، رستورانی جدید در شهر «مارانلو»، محل استقرار خود، افتتاح کند.

مد جدید فراری امضای «روکو یانونه»، طراح مشهور را دارد که در خانه مد «آرمانی»، کار کرده است. این نمایشگاه در سالن خودروهای لوکس «فراری»، برگزار شد.

«یانونه»، در افتتاح این نمایشگاه گفت، هدف از راه‌اندازی این مجموعه جذب نسل جوان و قشر زنان است. این مد تنها به ورزشکاران و مشتریان فراری محدود نمی‌شود بلکه به تمام کسانی که به تاریخ این برند علاقمندند و ارزش‌ها و دستاوردهای آن را درک می کنند ارائه می‌شود.

طراحی‌های این مجموعه جوانانه، با برش‌های معاصر و پارچه‌های لوکس متمایز است به‌ویژه ابریشم آن که با نمادهای برند «فراری»، چاپ شده است. علاوه براین از پارچه‌های زیبا که با جلوه‌های مجلل مد «کوتور» آمیخته، استفاده شده است.

«روکو یانونه»، این مجموعه از مدل‌های زنانه و مردانه را ساده توصیف کرد به‌خصوص که 80 درصد از قطعات مجموعه متناسب با مردان و زنان با سایزهای مختلف طراحی شده است. اما قیمت‌ها از 242 دلار برای تی‌شرت تا 4 هزار دلار برای یک کت در نظر گرفته شده است .

پوشاک «فراری» برای فروش در وبگاه این شرکت و فروشگاه‌های «مارانلو»، «میلان» و «رم » در دسترس خواهد بود. این شرکت همچنین در سال جاری برنامه‌ای برای افتتاح فروشگاه‌های جدید در لس‌آنجلس، میامی و در سال 2022 در چین دارد. پیش‌بینی می‌شود این برند در آینده، با عرضه طیف وسیعی از لوازم جانبی، بیشتر گسترش یابد.