.
.
.

ایوانکا ترامپ دوباره به صحنه بازگشت

ایوانکا به خانه‌داری و جرد کوشنر به خاطره‌نویسی مشغول است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

ایوانکا ترامپ، دختر نامدار دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا اعلام کرد در حالی که همسرش جرد کوشنر در حال نوشتن کتاب خاطراتش از دوران ریاست‌جمهوری ترامپ و حضور چهار ساله‌اش در کاخ سفید است، او به خانه‌داری و مراقبت از فرزندانشان مشغول است.

او که به مدت چهار سال به عنوان مشاور برجسته پدرش در کاخ سفید کار می‌کرد، عادت داشت هر روز در رسانه‌های رسمی و غیر رسمی ظاهر شود اما حالا با ترک کاخ سفید، برای مدتی از صحنه‌ها دور شده بود تا اینکه روز پنجشنبه 10 ژوئن در حالی که با همسرش، جرد کوشنر در میامی قدم می‎زد، بار دیگر به تیتر اول رسانه‌ها برگشت.
به گزارش شبکه تلویزیونی آمریکایی «فاکس نیوز»، ایوانکا و همسرش کوشنر که در حال حاضر در فلوریدا زندگی می‌کند، تصمیم دارد بیشتر وقت خود را صرف مراقبت از خانواده و بچه‌هایش کند.
یکی از منابع نزدیک به ایوانکا به «فاکس نیوز» گفت کوشنر که در کاخ سفید مقام مهمی داشت، در حال حاضر مشغول نوشتن کتاب خاطرات چهار سال از کار سیاسی در کاخ سفید است در حالی که ایوانکا بیشتر بر خانواده خود تمرکز کرده است.
روز پنجشنبه ایوانکا و همسرش کوشنر در حالی که با محافظان شخصی خود احاطه شده بودند، در میامی ظاهر شدند. او و همسرش که سگشان «وینتر» را به همراه داشتند، پیاده روی می‎کردند.
برخی وب‌سایت‌های آمریکایی تصاویری از آنها را منتشر کردند. کاربران شبکه‌های اجتماعی با مشاهده تصاویر ایوانکا و همسرش گفتند که این تصاویر نشانه‌دهنده تمرکز او بر خانواده‌اش است.


اما همسرش کوشنر طبق گزارش فاکس نیوز ماه گذشته موسسه‌ای به نام « Abraham Accords Peace Institute» تاسیس کرد. او پس از پایان دوره ریاست جمهوری دونالد ترامپ، موسسه صلح ابراهیم که موضوع آن روی توافقنامه صلح تاریخی میان اسرائیل و کشورهای عربی است را تأسیس کرد.
توافق‌نامه ابراهیم به عادی سازی روابط میان امارات متحده عربی و اسرائیل منجر شد. دو کشور توافق‌نامه‌هایی را در زمینه سرمایه‌گذاری، گردشگری، پروازهای مستقیم به دو کشور، همکاری امنیتی، ارتباطات، فناوری و انرژی با هم امضا کردند.
دو کشور همچنین در زمینه مراقبت‌های بهداشتی، محیط زیست و امور فرهنگی، گشایش سفارتخانه‌های و سایر زمینه‌های ذی‌نفع برای طرفین به توافق رسیدند.


«نیویورک تایمز» نوشت که کوشنر به رغم ادامه کار خود در چارچوب سیاستهای دوران ترامپ، خواهان یک رابطه «ساده» با رئیس جمهوری سابق آمریکاست با این حال، او هنوز به ترامپ پدر همسرش نزدیک است و به طور مرتب با او صحبت می‌کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم