بازیگر «تارزان» در یک سانحه هوایی کشته شد

تمام سرنشینان این هواپیما جان خود را از دست دادند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

جو لارا، که به‌دلیل بازی در نقش «تارزان» شناخته می‌شود، در یک سانحه هوایی، روز شنبه 9 خرداد، در ایالت تنسی آمریکا جانش را از دست داد.

جو لارا، 58 ساله و همسرش گوئن شامپلین لارا، به همراه پنج نفر دیگر بر اثر سقوط هواپیمای خصوصی در دریاچه «پرسی برست» در نزدیکی اسمیرنا در ایالت تنسی آمریکا جانشان را از دست دادند.

این هواپیما روز شنبه ساعت 11، اندکی پس از برخاستن از زمین بر اثر سانحه‌ای در آب سقوط کرد.

خبرگزاری «آسوشیتدپرس»، به نقل از مقامات ایالت تنسی گزارش داد که این حادثه هیچ بازمانده‌ای نداشته است.

سروان جوشوا سندرز، مسئول امداد و نجات شهرستان «راترفورد»، طی یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: «ما دیگر در این مرحله به دنبال قربانیان زنده نیستیم».

اداره هواپیمایی فدرال، در بیانیه‌ای اعلام کرد هواپیمای کوچک سسنا C501 پس از پرواز در حوالی ساعت 11 صبح روز شنبه در دریاچه «پرسی برست»، در نزدیکی اسمیرنا واقع در ایالت «تنسی»، سقوط کرد. طبق این گزارش هواپیمای تارزان و همراهانش به مقصد فرودگاه بین‌المللی «پالم بیچ در فلوریدا»، پرواز کرده بود.

جو لارا، که در سال 1962 در سن دیگو ایالت کالیفرنیا متولد شده بود، برای بازی نقش تارزان در فیلم تلویزیونی «تارزان در منهتن» در سال 1989 و همچنین چندین سریال مثل «تارزان: ماجراجویی‌های حماسی» از سال 1996 تا 1997 شناخته می‌شود.

او در فیلم‌های اکشن دیگری مثل «سایبورگ آمریکایی: مبارز فولادی»، «مرز پولادی»، «آرم استرانگ» و «کلاهک جنگی» بازی کرد. او در اوایل سال 2000 میلادی از بازیگری به سمت موسیقی رفت و در سال 2009، آلبوم «گریه آزادی» را منتشر کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم