بازگشت بلیط لاتاری یک میلیون دلاری به زنی که آن را دور انداخته بود

بلیط برای مدت 10 روز پشت پیش‌خوان مانده بود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

یک زن اهل ماساچوست آمریکا که بر حسب تصادف یک بلیط لاتاری یک میلیون دلاری را دور ریخته بود، به لطف صداقت صاحبان فروشگاه -که از آن بلیط را خریده بود- سرانجام جایزه خود را به دست آورد.
لییا رز فیجا، در ماه مارچ، یک بلیط لاتاری از فروشگاه «the Lucky Stop» در نزدیکی محل کار خود خرید.
فیجا گفت: «عجله داشتم، وقت ناهار بود و بلیط را خیلی سریع خراش دادم. به آن نگاه کردم. شبیه بلیط برنده‌ها نبود. برای همین به آنها تحویل دادم تا بلیط را دور بریزند.»
بلیط برای مدت 10 روز پشت پیش‌خوان ماند.
ابی‌ شاه، پسر صاحب فروشگاه، به «WWLP-TV» گفت: «یک شب داشتم بلیط‌هایی که در سطل زباله بود زیرورو می‌کردم دیدم (یک نفر) شماره را خراش نداده است. آن را خراش دادم و متوجه شدم یک بلیط برنده یک میلیون دلاری است. فیجا مشتری همیشگی ماست. برای همین خانواده ما زود فهمید این بلیط را چه کسی دور انداخته است و به دنبال فیجا در محل کارش رفتم.»
به گفته فیجا: «ابی شاه به دفترم آمد و گفت که پدر و مادرش مایل هستند تا مرا ببینند. گفتم مشغول کارم اما او گفت که حتماً باید به آنجا بروم. به فروشگاه رفتم و آنها موضوع را به من گفتند. نمی‌توانستم به هیچ‌وجه باور کنم. گریه کردم و بعد آنها را بغل کردم. چه کسی همچین کاری می‌کند؟ آنها مردم بسیار خوبی هستند. من واقعا خوشبختم. »
او ادامه داد، غالب شدن بر یک دوره تقریبا مرگبار کووید-19 در ماه ژانویه مثل «بردن لاتاری» بود؛ برای همین او حالا احساس خوشبختی مضاعفی می‌کند.
فروشگاه یک بن 10000 دلاری از کمسیون قرعه‌کشی ایالتی برای فروش بلیط برنده به دست آورد. فیجا هم به خانواده صاحب فروشگاه یک پاداش اضافه داد. او بقیه پول را برای زمان بازنشستگی ذخیره کرده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size