ویدیو؛ پرسه زدن خرس کوچکی در محله‌ای در مونترال

این خرس بالاخره پس از سه دوز بیهوشی از درخت بالا رفت، امّا در آنجا به خواب رفت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

خرس کوچکی روز یکشنبه 2 خرداد، با ورود به محله‌ای در «مونترال» کانادا باعث وحشت اهالی و هرج و مرج چند ساعته در این محله شد.

مردم «مونترال»، پس از مشاهده‌ خرس که در حال پرسه زدن در نزدیک خانه‌هایشان بود به پلیس اطلاع دادند. پلیس بلافاصله خود را به منطقه رساند و با تزریق سه دوز بیهوشی توانست خرس را به کنترل خود درآورد.

به گفته رافائل بیرگرون، سخنگوی پلیس «مونترال»، اداره پلیس پس از دریافت پیام از اهالی منطقه مبنی بر وجود خرس کوچکی در محله، بلافاصله با اعزام نیرو، چند خیابان در منطقه غرب مونترال که نزدیک فرودگاه بین‌المللی است محاصره کرد. سپس از ساکنان خواست تا در خانه‌هایشان بمانند. در همین حال، ده‌ها تن دیگر از نیروی‌های آتش نشانی، کارمندان وزارت حیات وحش و داوطلبان آژانس‌های محلی نجات حیوانات، برای گرفتن این خرس دست به کار شدند.

سخنگوی پلیس گفت: «خرس کوچک -که تنها چند ماه عمر دارد- قبل از بالا رفتن از درخت، در حياط یک مجموعه آپارتمانی مسکونی محاصره شد.»

هیئت «انیمال ریسکو» که از حیوانات حمایت می‌کند، در صفحه فیسبوک خود نوشت: «کارمندان این هیئت برای دستگیری این خرس کوچک سه دوز بیهوشی به او تزریق کردند. امّا این خرس همچنان هوشیار بود و توانست از درخت بالا برود.»

این خرس بالاخره پس از سه دوز بیهوشی از درخت بالا رفت. امّا در آنجا به خواب رفت. در آن موقع بود که نیروهای آتش نشانی، پلیس و حیات وحش توانستند آن را بگیرند.

گرفتن آن ساعت‌ها طول کشید

یکی از اعضای هیئت «انیمال ریسکو» گفت: «ما پس از چند ساعت توانستیم آن را بگیریم و از بالای درخت به پایین بیاوریم. اکنون او در جایی امن و محیطی مناسب‌تر آزاد خواهیم کرد.»

سخنگوی پلیس در پایان خاطرنشان کرد، وجود خرس در نقطه‌ای بسیار نزدیک به مونترال و در منطقه شهری نزدیک فرودگاه بسیار نادر است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size