لیدی گاگا از تجربه‌ تلخ 19 سالگی خود پرده برداشت‌

آهنگ‌سازی بعد از تجاوز به این شخصیّت هنری، ماه‌ها او را حبس کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

لیدی گاگا، خواننده‌ مشهور آمریکایی، در برنامه‌ مستندی که در شبکه اینترنت منتشر کرد، گفت: «یک آهنگ‌ساز در سن 19 سالگی به او تجاوز کرد.»
لیدی گاگا گفت: «این آهنگ‌ساز نه تنها به او تجاوز، بلکه ماه‌ها او را حبس کرد. سپس در حالی که حامله شده بود، او را در خیابانی نزدیک خانه‌ی پدر‌ی‌اش ترک کرد.»
این خواننده مشهور آمریکایی در این برنامه مستند افزود: «این حادثه به او آسیب روحی و روانی رساند. به طوری که هنوز هم از اثرات منفی آن رنج می‌برد.»
او در مستند «ذ می یو دنت سی» (The Me You Don't See) که در تهیه آن برای «اپل تی وی»، نقش داشته بود، گفت: «19 ساله بودم وقتی وارد حوزه هنر شدم. یکی از تهیه کنندگان به من گفت: «لباس‌هایت را در بیاور. من نه گفتم و رفتم، آنها سپس به من گفتند: همه آهنگ‌هایت را از بین خواهیم برد.»
این خواننده 35 ساله اظهار داشت که نمی‌خواهد هویت کسی را که به او تجاوز کرد فاش کند؛ زیرا علاقه ندارد دوباره او را ببیند.

برای ماه‌ها حبس شده بود


لیدی گاگا همچنین گفت: «آهنگ‌ساز به او تجاوز کرد و تا ماه‌ها او را حبس کرده بود. سپس وقتی باردار شده بود او را در نزدیک خانه پدر‌ی‌اش ترک کرد. لیدی گاگا در باره سرنوشت جنینی که در شکمش بود، چیزی نگفت.»
او تاکید کرد که عواقب این حادثه، برای او اضطراب روحی-روانی ایجاد کرد و باعث شده‌ است که او گاهی به خودش آسیب برساند.
او گفت‌: «دو سال و نیم طول کشید تا توانست خود را درمان کند. این شخصیت هنری از همه روش‌های معالجه برای خروج از بحران روحی و روانی استفاده کرد.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size