حمایت مدل آمریکایی از فلسطین

بلا حدید با پوشیدن چفیه و به دست گرفتن پرچم فلسطین در تظاهرات شرکت کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

«بلا حدید»، مدل آمریکایی-فلسطینی‌ در تجمعی که برای همدردی با فلسطینی‌ها در«بروکلین» نیویورک برگزارشده بود، شرکت کرد.

این مدل 24 ساله که شهرتی جهانی دارد، روز شنبه 16 ماه مه، در تجمعی در بروکلین، با پوشیدن چفیه و در دست داشتن پرچم فلسطین، خواستار متوقف شدن حملات اسرائیل به سرزمین‌ فلسطینی‌ها‌ شد.

بلا حدید، با نام کامل «ایزابلا خیر حدید»، از تبار فلسطینی و هلندی است. مادر او یک هلندی‌تبار و پدرش یک فلسطینی است که در قرن گذشته به ایالات متحده آمریکا مهاجرت کرد.

بلا مانند پدرش محمد، عکس‌ها و فیلم‌های این تظاهرات را در حساب «اینستاگرام» خود منتشر کرد.

اين راهپیمایی روز شنبه از محله «بیریج» بروکلین كه یکی از بزرگترین محله‌های زندگی عرب‌ها است، آغاز و چندین ساعت در خیابان‌هاى اين شهر ادامه داشت.

رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعى تصاویری منتشر کردند که در آن نشان می‌داد، تظاهركنندگان از ستون چراغ‌های خیابان بالا می‌رفتند تا پرچم‌های فلسطین را به اهتزاز درآورند.

تظاهرکنندگانی که با فلسطینی‌ها همدردی می‌کردند در پایان تجمع به سوی بزرگراه 278 راهپیمایی کردند که در نتیجه این راهپیمایی، تردد خودروها در این شاهراه متوقف شد.

روزهای گذشته شهرهای لس‌آنجلس، بوستون، فیلادلفیا، آتلانتا و دیگر شهرهای آمریکا شاهد راهپیمایی شمار زيادى از طرفداران فلسطين بود که با سردادن شعارهایی خواستار متوقف شدن حملات هوایی اسرائیل به نوار غزه شدند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size