ویدیو؛ همسر بیل گیتس برای فرار از رسانه‌ها یک جزیره‌ اجاره کرد

هزینه این جزیره زیبا شبی 132 هزار دلار است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

ملیندا گیتس پس از اعلام تصمیم پایان دادن به زندگی مشترک 27 ساله با همسرش بیل گیتس، بنیانگذار مایکروسافت، یک جزیره خصوصی را به مبلغ 132 هزار دلار در شب اجاره کرده است. او گفته برای اینکه از دسترس رسانه‌ها دور باشد، اقدام به اجاره این جزیره کرد.


به دنبال انتشار خبر تصمیم جدایی این زوج، خبرنگاران و رسانه‌های مختلف برای دستیابی به جزئیات بیشتری آنان را دنبال کنند اما ملیندا گیتس ترجیح داد از کنجکاوی خبرنگاران و رسانه‌ها دور شود. او در سفر به جزیره سه فرزندش را به همراه خود برده است.
گفتنی است زوج میلیونر روز دوشنبه هفته گذشته طی بیانیه مشترکی از تصمیم خود برای پایان دادن به 27 سال زندگی مشترک خبر دادند.
برخی منابع رسانه‎‌ای گفتند که بیل و ملیندا قصد داشتند تا موضوع جدایی خود را در ماه مارس اعلام کنند، به همین دلیل ملیندا جزیره کالیوینی در گرانادای اسپانیا را اجاره کرد.
به گفته این منابع، ملیندا و سه فرزندش بدون حضور بیل گیتس در این جزیره «کالیویگنی» می‌مانند. این جزیره با 80 هکتار مساحت 25 خانه ویلایی در روستایی زیبا واقع شده که پنج دقیقه قایق‌رانی با شهر گرانادا فاصله دارد.
طبق گزارش «تی ام زد»، وکلای این زوج گفتند علت تأخیر اعلام خبر جدایی بیل و میلندا از یکدیگر به دلیل طولانی بودن پروسه رسیدن به توافق برای طلاق بوده است.

Advertisement
بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size