ردپای کیم کارداشیان در قاچاق یک مجسمه ایتالیایی به آمریکا

مجسمه ایتالیایی در سال 2016 به آمریکا قاچاق شده بود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

مقامات آمریکایی دستور دادند یک مجسمه عتیقه رومی که به طور غیرقانونی وارد ایالات متحده آمریکا شده است، به ایتالیا برگردانده شود. نام کیم کارداشیان در فهرست مظنونانی که این مجسمه عتیقه را به طور غیر قانونی وارد آمریکا کرده‌اند، ذکر شده است.

آمریکا برای استرداد این اثر باستانی به ایتالیا به نظر یک باستان‌شناس ایتالیایی استناد کرد که گفته بود، این اثر باستانی یک مجسمه است که در سال 2016 از ایتالیا به صورت غیر قانونی به سرقت رفته و سپس به آمریکا و در همان سال در لس‌آنجلس به فروش گذاشته شد.

اسناد دادگاه نشان داد که کیم کارداشیان قطعه را به عنوان «تراست نويل روبرتس» (Trust Noel Roberts) دریافت کرده است و فروشنده مجسمه شخصی به نام «فیر فوردت» ( Fairfordt) این شخص مجسمه را در 11 مارس 2016 به «تراست نوبل روبرتس» تحویل داده است.

«تراست نوئل رابرتس» نهادی است که با معاملات املاک و مستغلات در ایالات متحده عمل می‌کند و متعلق به کیم کارداشیان و همسرش «کانیه وست» است که چندی پیش دادخواست طلاق از همدیگر را داده‌اند.

سخنگوی کیم کاردشیان، صحت برخی از رسانه‌های آمریکایی در این باره قاچاق مجسمه جنجالی را انکار کرد و گفت که این اطلاعات دقیق نیست.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید