بچه گربه جو بایدن عضو جدید کاخ سفید

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

کاخ سفید، مقر ریاست جمهوری جو بایدن، برای پذیرایی از یک مهمان جدید خود را آماده ‌می‌کند.

جیل بایدن، بانوی اول ایالات متحده آمریکا گفته است او و همسرش حیوانات را دوست دارند و در انتظار ورود یک بچه گربه به کاخ سفید هستند.

جیل بایدن روز جمعه 10اردیبهشت در مصاحبه‌ای با برنامه «نمایش امروز»، تلویزیون آمریکایی «ان.بی.سی»، گفت، که منتظر رسیدن یک بچه گربه به کاخ سفید است.

ورود اولین بچه گربه به کاخ سفید، در حالی صورت می‌گیرد که گمانه زنی‌هایی درباره احتمال برخورد «میجور»، سگ جو بایدن، با این گربه زیاد شده است.
گفتنی است که «میجور» در ماه‌های اخیر پس از ورود به کاخ سفید رفتارهای پرخاشگرانه‌ای از خود نشان داده و معلوم نیست که با دیدن این بچه گربه چه عکس‌العملی داشته باشد.

اخیرا «میجور»، برای گذراندن یک دوره آموزش رفتاری، به بیرون از کاخ سفید فرستاده شد.

این تصمیم پس از آن گرفته شد، که «میجور» درهفته‌های اول زندگی جدید خود در محل کاخ ریاست جمهوری، رفتاری پرخاشگرانه از خود نشان داد. به همین دلیل مجبور شد تا برای دیدن آموزش مجدد جهت تغییر رفتارش و سازگاری با شرایط جدید، کاخ سفید را برای مدتی ترک کند.

«میجور»، در ماه مارس، پس از اینکه یکی از کارمندان کاخ سفید را گاز گرفت، به طور موقت از اقامتگاه ریاست جمهوری اخراج و به خانه خانواده بایدن در دلاور در شمال شرقی ایالات متحده منتقل شد.

مایکل لاروسا، سخنگوی جیل بایدن، بانوی اول ایالات متحده آمریکا، گفت:«میجور از نژاد معروف «سگ‌های چوپانان آلمانی» است، بنابراین برای اینکه بتواند به زندگی جدید خود در کاخ سفید عادت کند، به آموزش‌های بیشتری نیاز دارد.»

جو بایدن در مصاحبه‌ای با «ای بی سی نیوز» مشکلات «میجور» را ناشی از رفتار محافظتی بیش از حد این حیوان در محیط همیشه شلوغ جدید دانست.

پیشتر «میجور» آموزش‌هایی برای سازگاری با شرایط زندگی و اصلاح رفتارش دیده بود، اما گویا آموزش‌ها کافی نبوده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید