فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • لمیدن یک مار پیتون روی موتور خودروی یک زن آمریکایی

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  روز پنجشنبه 10-7-2014 خودروی وانت یک زن آمریکایی در شهر سانتافه وسط جاده متوقف شد. یک آشپز به نام "اولت" که به سر کارش می رفت، برای کمک به این زن متوقف شد. او و خانم راننده با هم کاپوت ماشین را بالا زدند، اما با چشمان حیرت زده یک مار بزرگ از نوع پیتون را مشاهده کردند که روی موتور لمیده بود. این مار از نوع پیتون برمه ای به وزن حدود 9 کیلو راحت روی موتور خوابیده بود.

  "اولت" به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفت: " من عموما از مار خیلی می ترسم، با دیدن آن برای چند ثانیه خود را به سرعت عقب کشیدم، اما بلافاصله به یادم آمد که تا دیر نشده باید با دوربین موبایلم چند عکس از مار بگیرم، و این کار را کردم".

  مار پیتون از گونه ای غیر سمی است که با حمله به انسان یا حیوان با پیچیدن دور بدن طعمه، آنرا خفه کرده سپس قورت می دهد.

  در نهایت راننده خودرو و آشپز، برای گرفتن کمک تماس گرفته، نا خواسته سر از اداره پلیس در آوردند، و پلیس هم پس از صورت جلسه مار را به اداره حمایت از حیوانات سپرد. آنها نیز پس از معاینه مار گفتند که حالش خوب است و تنها کمی خراش برداشته است.

  "اولت" می گوید به نظرم این مار دنبال جایی گرم می گشت که مکان نصب موتور خودرو را پیدا کرد و در مسیر با تکان دادن خود، باعث قطع سیم برق خودرو و توقف آن شد.  براساس تئوری پلیس، مار زمانی که خودرو متوقف شده وارد مکان نصب موتور آن شده است. اکنون آنها دنبال صاحب این مار می گردند که هنوز با پلیس تماس نگرفته است.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران