.
.
.

رابطه جرج کلونی با دختری لبنانی از رستورانی در لندن تا کاخ سفید

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

بار دیگر جورج کلونی بازیگر آمریکایی با دختری لبنانی دیده شد که پیش‌تر به همراه او در رستورانی در لندن شام خورده بود. پس از آن دیدار در لندن، رسانه‌ها از رابطه خصوصی میان آن‌ها نوشتند اما کلونی، وجود هرگونه رابطه را نفی کرد و از چهار ماه پیش، چیزی دیگر در این باره، گفته یا نوشته نشد.

اما روز چهارشنبه مشخص شد، بازیگر آمریکایی که همچنان مجرد است، بار دیگر به همراه امل رمزی علم الدین در یک مراسم خاص در کاخ سفید، دیده شده است.

علم الدین، بریتانیایی لبنانی الاصل است. او وکالت جولیان اسانج موسس سایت ویکیلیکس را بر عهده دارد. اسانج از نیمه سال ۲۰۱۲ در سفارت اوکوادور در پایتخت بریتانیا به سر می‌برد تا از دیپورت به سوئد در امان باشد. امل رمزی علم الدین پیش‌تر مشاور کوفی عنان دبیرکل سابق سازمان ملل متحد بود.

امل به سه زبان عربی، انگلیسی و فرانسوی، مسلط است. از تصاویر به نظر می‌رسد که او حول و حوش آغاز سی سالگی است. او دختر بارعه علم الدین، روزنامه نگار روزنامه الحیات است که از کار‌شناسان قانون بین الملل و حقوق بشر به شمار می‌آید. امل سال گذشته در میان سکسی‌ترین ۲۱ وکیل مدافع در لندن، انتخاب شد. رنگ پوستش سبزه است و دارای زیبایی شرقی است.

از سویی، مادر امل می‌گوید که شایعه‌ها درباره رابطه دخترش با جورج کلونی صحت ندارد و آن‌ها تنها دوست معمولی هستند.

لباس قرمز و شام ۴ ساعته

علم الدین هنگامی توجه‌ها را بیشتر به خود جلب کرد که اکتبر گذشته، شام را به همراه جورج کلونی ۵۲ ساله خورد. این شام بیش از ۴ ساعت طول کشید. در این ضیافت، علم الدین لباسی قرمز مارک «برنرز تافرن» مشهور در لندن بر تن داشت. تصاویر امل در خودروی جورج کلونی نیز به تصویر کشده شد که شاهد روابط عاطفی با ده‌ها دختر مشهور و زیبای دیگر بود. آخرین آن‌ها ستایس کیبلر بازیگر و مدل آمریکایی بود؛ رابطه‌ای که چندی پیش به پایان رسید.

اما خبر همراهی دوم جورج کلونی و امل علم الدین را تنها روزنامه بریتانیایی دیلی میل در روز چهارشنبه منتشر کرده است. این روزنامه نوشته است جورج کلونی که به تازگی بازی در فیلم Monuments Men را به پایان رسانیده، امل را برای حضور در ضیافتی در کاخ سفید با حضور باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا، برگزید. این خودمی تواند نشان از رابطه‌ای ویژه میان دو طرف باشد.

ضیافت کاخ سفید برای تماشای فیلمی در سالن سینمای کاخ بود. در این ضیافت مجموعه‌ای از دعوت شدگان حضور داشتند از جمله پدر و مادر جورج کلونی. با توجه به اینکه نام امل علم الدین در فهرست دعوت شدگان نبود و کلونی او را با عنوان «دوست ویژه» همراه خود کرده بود، تفسیر بدیهی این است که این دو، رابطه‌ای ویژه با یکدیگر دارند.

دیلی میل مطمئن نیست که آیا علم الدین قبل یا بعد از نمایش فیلم، با اوباما دیدار داشته است، اما نوشته که چند ساعت پس از ضیافت، جورج کلونی و امل علم الدین، در «روند رابن‌اند سکوچ بار» وابسته به هتل «ویلارد» دیده شدند در حالی که حدود ۱۰ تن از دوستانشان، همراه‌شان بودند، این بار یکی از بزرگ‌ترین و گران قیمت‌ترین بارهای واشینگتن پایتخت آمریکا به شمار می‌آید.

یکی از حاضران در بار به روزنامه بریتانیایی گفته است که در این شب نشینی، کلونی و علم الدین بسیار به یکدیگر نزدیک بودند. کلونی علم الدین را در آغوش گرفته بود که گویا دوست دختر او باشد.