NBA؛ شکست واشنگتن ویزاردز علیرغم تاریخ‌سازی راسل وستبروک

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

تیم بسکتبال واشنگتن ویزاردز بامداد سه‌شنبه ۱۱ می ۲۰۲۱ با وجود درخشش و ثبت رکورد تاریخی توسط راسل وستبروک ستاره اول این تیم مغلوب آتالانتا هاکس شد. ویزاردز در این‌ مسابقه ۱۲۴-۱۲۵ نتیجه را به تیم آتلانتا هاکس واگذار کرد.

وستبروک با کسب ۲۸ امتیاز، ۲۱ پاس گل و ثبت ۱۳ ریباند در این دیدار، صد و هشتاد و دومین تریپل دبل خود را در این مسابقات ثبت کرد تا رکورد بیشترین تعداد تریپل دبل در تاریخ بسکتبال NBA را به نام خود ثبت کند.

راسل همچنین به عنوان اولین بازیکن در تاریخ مسابقات «NBA» لقب گرفت که در دو بازی پیاپی با ثبت آمار ۱۵+ پاس گل و ریباند تریپل دبل کرده است.

اما در دیداری دیگر که در شهر فینیکس ایالت آریزونا برگزار شد، تیم بسکتبال لس‌آنجلس لیکرز در غیاب لبران جیمز و دو ستاره اصلی دیگر این تیم، با درخشش آنتونی دیویس موفق شد فینیکس سانز را شکست دهد.

تیم بسکتبال لس‌آنجلس لیکرز موفق شد در ورزشگاه «تاکینگ استیک آرینا» شهر فینکس، سانز را با اختلاف ۱۳ امتیازی ۱۲۳-۱۱۰ مغلوب کند.

آنتونی دیویس در اولین حضور خود پس از دو ماه دوری و خانه‌نشینی از لیگ اتحادیه ملی بسکتبال آنریکا «NBA» ستاره اول این مسابقه بود، او در این دیدار با ثبت 42 امتیاز و 12 ریباند، ستاره میدان بود. لبران جیمز،‌کایل کوزما و دنیس شرودر در این دیدار برای لیکرز به میدان نرفتند.

نتایج دیدارهای صبح امروز به شرح زیر است:
نیویورک 106 - کلیپرز 100
دالاس 124 - کلیولند 97
مینه سوتا 128 - اورلاندو 96
نیواورلینز 112 - شارلوت 110
شیکاگو 108 - دیترویت 96
فینیکس 110 - لیکرز 123
اوکلاهماسیتی 98 - ساکرامنتو 126

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size