کنفدراسیون فوتبال آسیا و پروژه «نیوم» سعودی همکاری خود را تا سال 2029 تمدید کرد

نیوم به عنوان شریک رسمی نخستین دوره لیگ قهرمانان زنان آسیا و لیگ نخبگان آسیا در فصل 25-2024 خواهد بود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

کنفدراسیون فوتبال آسیا و پروژه «نیوم» چهارشنبه 20 تیر از تمدید همکاری خود تا سال 2029 خبر دادند. پروژه نیوم سعودی قصد دارد به نقش جهانی خود به عنوان شریک رسمی رقابت‌های ملی و باشگاهی در قاره آسیا ادامه دهد.

نیوم همچنین به عنوان شریک رسمی نخستین دوره لیگ قهرمانان زنان آسیا و لیگ نخبگان آسیا در فصل 25-2024 خواهد بود.

مراحل حذفی فصل جدید لیگ نخبگان آسیا شامل دور یک‌چهارم نهایی تا دیدار پایانی رقابت‌ها به صورت متمرکز در پادشاهی عربی سعودی برگزار می‌شود.

در زمانی‌که سعودی در حال آماده‌شدن برای میزبانی از دو رقابت‌های بزرگ از جمله جام ملت‌های 2027 آسیا و مسابقات زیر 23 سال قهرمانی آسیا در سال 2026 است، تجدید و تمدید این قرارداد به تقویت پایه‌های همکاری بین کنفدراسیون فوتبال آسیا و نیوم کمک می‌کند و نقش آن را پر رنگ‌تر می‌کند.

پروژه نیوم از مه 2021 به طور فزاینده‌ای به توسعه و رشد فوتبال در قاره آسیا کمک کرده است.

داتوک سری ویندزور جان، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: «فوتبال آسیا اکنون مرحله جدید و هیجان‌انگیزی از توسعه و پیشرفت روزافزون را پشت سر می‌گذارد و ما از این‌که همکاری ما با پروژه نیوم به این مرحله مهم رسیده و ادامه خواهد یافت، خرسندیم.»

دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا همچنین افزود: «مایلیم از مدیران پروژه نیوم به دلیل اعتماد به مسابقات قهرمانی در قاره آسیا تشکر کنیم و مشتاقانه منتظر همکاری با یکدیگر برای حمایت از توسعه و رشد مداوم فوتبال آسیا در سال‌های آینده هستیم.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم