واكنش کاپیتان پیشین تیم ملی انگلیس به کنایه «بی‌بی‌سی» به رونالدو

رونالدو شب گذشته مقابل اسلوونی یک ضربه پنالتی از دست داد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

شبکه تلویزیونی «بی‌بی‌سی» پس از کنایه به کریستیانو رونالدو، ابر اسطوره پرتغالی فوتبال جهان مورد انتقاد شدید قرار گرفت.

دیدار دو تیم پرتغال و اسلوونی در چارچوب مرحله یک‌هشتم پایانی رقابت‌های یورو 2024 در پایان وقت قانونی و اضافه بدون گل به پایان رسید. پرتغال در ضربات پنالتی با درخشش دیگو کاستا که سه پنالتی نخست اسلوونی را مهار کرد، توانست به مرحله یک‌چهارم پایانی صعود کند.

پرتغال در اواخر وقت اضافه نخست صاحب یک ضربه پنالتی شد که رونالدو آن را از دست داد که همین امر باعث شد که بی‌بی‌سی به او کنایه بزند.

شبکه خبری «بی‌بی‌سی» در تحلیل پس از پایان دیدار پرتغال و اسلوونی، نام کریستیانو رونالدو در زمان زدن ضربه پنالتی را با عنوان «Misstiano Penaldo» نشان داد که این لقب واکنش تند کاپیتان پیشین تیم ملی انگلیس و بسیاری از هواداران را به همراه داشت.

هنگامی که گری لینه‌کر، آلن شیرر، میکا ریچاردز و خوزه فونته پنالتی از دست‌رفته رونالدو را تجزیه و تحلیل می‌کردند، یک کادر زرد در سمت چپ پایین پخش تلویزیونی «بی‌بی‌سی» با عبارت «میسستیانو پنالدو» ظاهر شد.

جان تری، کاپیتان پیشین تیم ملی انگلیس و باشگاه چلسی با انتشار تصویر کنایه «بی‌بی‌سی» در صفحه شخصی خود در «ایکس» از عبارت «این مایه شرمساری است» برای توصیف اقدام این رسانه استفاده کرد.

یاران رونالدو می‌بایست جمعه در چارچوب دور یک‌چهارم نهایی جام ملت‌های اروپا به مصاف فرانسه بروند و شانس‌ خود را مقابل یاران کیلیان امباپه برای صعود به نیمه‌نهایی امتحان کنند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size