برآورده‌‌شدن آرزوی کودک سوری توسط کریستیانو رونالدو

رونالدو پیش از دیدار برابر اسلوونی با عوار چهار ساله عکس یادگاری گرفت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

کریستیانو رونالدو، ابر‌اسطوره پرتغالی فوتبال جهان آرزوی کودک چهار ساله سوری را که از بیماری لاعلاج رنج می‌برد، برآورده کرد.

دارنده پنج توپ طلا و آقای گل رده ملی فوتبال جهان شب گذشته و پیش از آغاز دیدار دو تیم پرتغال و اسلوونی در چارچوب دور یک‌هشتم پایانی رقابت‌های یورو 2024 با کودک سوری دیدار کرد.

نشریه آلمانی «بیلد» فاش کرد که شب گذشته رونالدو با کودکی سوریه‌ای به نام «عوار» که از توموری بدخیم رنج می‌برد، در فرانکفورت ملاقات و آرزوی این کودک چهار ساله را برآورده کرد.

رونالدو در بدو رسیدن به استادیوم «فرانکفورت آرینا» و پیش از رفتن به سمت رختکن با عوار دیدار کرد و عکس یادگاری با اسطوره پرتغالی گرفت.

در ادامه گزارش «بیلد» آمده است که یک پزشک در تیم مراقبت‌های ویژه در بیمارستان دانشگاه گیسن هفته گذشته در مصاحبه‌ای با رادیو محلی فاش کرد که عوار از عضو یک خانواده‌ پناهنده سوری است و آرزوی ملاقات با رونالدو را دارد.

عوار و خانواده‌ او از اکتبر 2023، پس از آن‌که سوریه را به امید دریافت کمک‌های پزشکی ترک کردند، اکنون در شهر وتزلار ایالات اِسن آلمان زندگی می‌کنند. تومورهایی که در سراسر بدن عوار پخش شدند، قدرت تکلم این کودک چهار ساله را از بین بردند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size