کارلو آنچلوتی: رئال مادرید در جام باشگاه‌های جهان شرکت نمی‌کند

آنچلوتی ادعا کرد که دیگر باشگاه‌ها دعوت فیفا برای حضور در این مسابقات را رد می‌کنند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی باشگاه رئال مادرید در جدیدترین مصاحبه خود از انصراف «کهکشانی‌ها» در جام باشگاه‌های جهان خبر داد.

کارلو که هفته پیش توانست با رئال مادرید فاتح لیگ قهرمانان اروپا شود، در گفت‌وگویی با نشریه ایتالیایی «ال‌‌ ژورناله» درباره مشارکت رئال مادرید در جام باشگاه‌های جهان گفت: «فیفا باید جام باشگاه‌های جهان [نسخه جدید و 32 تیمی که در تابستان 2025 برگزار می‌شود] را فراموش کند. بازیکنان و باشگاه‌ها در این رقابت حاضر نخواهند شد. تنها یک بازی رئال مادرید 20 میلیون یورو ارزش دارد و آنها می‌خواهند این مبلغ را برای تمام تورنمنت به ما پرداخت کنند. پاسخ ما منفی است. باشگاه‌های دیگر هم مانند رئال مادرید این دعوت را رد خواهند کرد.»

فیفا قصد دارد بیست‌ویکمین دوره جام باشگاه‌های جهان را در بازه زمانی 15 ژوئن تا 13 ژوئیه 2025 به میزبانی ایالات متحده آمریکا برگزار کند. قرار است مسابقات برای اولین بار در قالب توسعه یافته 32 تیمی، شامل قهرمانان چهار دوره مسابقات قهرمانی قاره‌ای قبلی و بهترین تیم‌های رده‌بندی چهارساله هر کنفدراسیون برگزار شود.

آنچلوتی در این مصاحبه همچنین درباره تونی کروس و لوکا مودریچ صحبت کرد و گفت: «مودریچ واقعا الگویی خاص از کیفیت و حرفه‌ای بودن است. متاسفانه کروس تصمیم گرفت خداحافظی کند. او رفتاری آلمانی در تصمیمات خود دارد اما همچنان در مادرید زندگی خواهد کرد. به او گفتم که اگر نظرش در پاییز تغییر کرد، کافی است یک تماس بگیرد تا دوباره شروع کنیم.»

وی درباره تفاوت و علاقه میان رئال مادرید و میلان گفت: «مادرید خاص است. میلان در قلب من است، آنجا بازی کردم و مربی بودم، این بخش بزرگی از زندگی حرفه‌ای من است. اما رئال، رئال است، مادرید یعنی تاریخ فوتبال.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید