تمجید مسی از دشمن قدیمی؛ رئال مادرید بهترین تیم جهان است

دارنده هشت توپ طلای فوتبال جهان ضمن تمجید از رئال مادرید از پپ گواردیولا و منچسترسیتی نیز تعریف کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

لیونل مسی، ابراسطوره فوتبال جهان در مصاحبه‌ای در اردوی تیم ملی آرژانتین به تمجید و تعریف از رئال مادرید پرداخت و این باشگاه را بهترین تیم کنونی جهان توصیف کرد.

این فوق ستاره آرژانتینی در مصاحبه‌ای مجله «اینفوبائه» درباره بهترین تیم باشگاهی جهان گفت: «رئال مادرید، آنها قهرمان فعلی اروپا هستند. اگر در مورد نتایج صحبت کنیم، رئال مادرید بهترین است. آنها در سال‌های اخیر، به جز سال پیش که سیتی قهرمان شد، بار دیگر قهرمان چمپیونزلیگ شده بودند.»

او افزود: «اگر از سبک بازی صحبت کنید، برای من به شخصه منچستر‌سیتیِ گواردیولا بهترین تیم دنیا است و فکر می‌کنم تمام تیم‌های پپ، در هر جایی که او باشد، خاص خواهند بود و این موضوع بخاطر شخصیت گواردیولا، نحوه تمرین دادن و شیوه بازی گرفتن از بازیکنان او است.»

دارنده هشت توپ طلای جهان در پایان درباره مقایسه رئال-سیتی گفت: «از نظر سطح بازی، منچستر‌سیتی بهترین تیم دنیا است و از نظر نتیجه‌گیری، رئال مادرید بهترین است.»

مسی اکنون در اردوی آماده‌سازی تیم ملی آرژانتین برای حضور در رقابت‌های کوپا آمریکا است. این رقابت‌ها در بازه زمانی 24 ژوئیه تا 9 اوت به میزبانی ایالات متحده آمریکا برگزار می‌شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید