مارتینز: برای «جنگ» با استون‌ویلا بر سر المپیک آماده هستم

سنگربان تیم ملی آرژانتین علیه استون‌ویلا اعلان جنگ کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

امیلیانو مارتینز، سنگربان استون‌ویلا که با آرژانتین قهرمان جام جهانی 2022 شد، تایید کرد که آماده «جنگ» با مدیران استون‌ویلا است تا به او اجازه دهند در المپیک پاریس شرکت کند.

این قانون برای تیم‌های باشگاهی جهت دادن مجوز به بازیکنان خود برای شرکت در المپیک پاریس که قرار است در بازه زمانی 24 ژوئیه تا 9 اوت برگزار شود، الزام‌‌آور نیست.

این در حالی است که فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر انگلیس قرار است از 17 اوت شروع شود و بازیکنانی که بخواهند در هر دوی این رقابت‌ها به میدان بروند با مشکل جدی برای استراحت تابستانی و همچنین حضور در اردوهای تمرینات پیش فصل روبرو خواهند بود.

«دیبو» در مصاحبه‌ای با «تی.وای.سی اسپورت» گفت: «توانستم با ماسکرانو (سرمربی تیم ملی زیر 23 سال آرژانتین) صحبت کنم و این آرزویم است که در المپیک برای سربلندی کشورم به میدان بروم، اما این تصمیم فقط به خودم بستگی ندارد. باشگاه [مدیران استون‌ویلا] بارها مخالفت خود را به من اعلام کرد.

وی افزود: «در نهایت من تصمیم دارم که در کوپا آمریکا حضور داشته باشم و در اواخر این مسابقات تصمیم نهایی درباره المپیک را می‌گیرم. می‌دانم که باید با باشگاه بجنگم چون هنوز تصمیم نهایی مشخص نیست، اما این آرزویی است که دارم و مایل هستم که قهرمانی در المپیک را هم تجربه کنم.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید