«وینیسیوس جونیور» بهترین بازیکن فصل لیگ قهرمانان اروپا شد

تمامی جوایز انفرادی این رقابت‌ها به بازیکنان رئال مادرید رسید

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

با اعلام اتحادیه فوتبال اروپا «یوفا» وینیسیوس جونیور، فوق‌ستاره برزیلی باشگاه رئال مادرید به عنوان بهترین بازیکن فصل 24-2023 لیگ قهرمانان اروپا برگزیده شد.

این فوق‌ستاره 23 ساله با درخشش خود نقش به‌سزایی در حذف منچسترسیتی و بایرن‌مونیخ در مراحل یک‌چهارم و نیمه‌نهایی ایفا کرد. او همچنین دومین گل کهکشانی‌ها در دیدار پایانی برابر دورتموند را به ثمر رساند. وینی در لیگ قهرمانان 10 بازی انجام داد، شش گل زد و پنج پاس گل داد.

جود بلینگهام، فوق‌ستاره بریتانیایی که در تابستان سال گذشته دورتموند را به مقصد رئال مادرید ترک کرد، نیز در نخستین فصل حضور خود با پیراهن رئال مادرید از سوی «یوفا» به عنوان بهترین بازیکن جوان لیگ قهرمانان اروپا برگزیده شد. ستاره انگلیسی که در فینال به وینیسیوس پاس گل دوم رئال را داد، در یازده بازی چهار گل زد و پنج پاس گل داد.

گل فدریکو والورده، ستاره خط میانی رئال مادرید در دیدار رفت برابر منچسترسیتی نیز به عنوان بهترین گل این رقابت‌ها انتخاب شد.

تیم منتخب فصل نیز به شرح ذیل اعلام شد: گریگوری کوبل ، متس هوملس، ماتسن و مارسل سابیتزر از بروسیا دورتموند، آنتونیو رودیگر، دنی کارواخال، جود بلینگهام و وینیسیوس جونیور از رئال مادرید، ویتینیا از پی‌اس‌جی، هری کین از بایرن‌مونیخ و فیل فودن از من‌سیتی 11 بازیکن تیم منتخب فصل را تشکیل داده‌اند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید