سرمربی دورتموند با شبیه‌سازی تاکتیک‌های آنچلوتی به مصاف رئال مادرید می‌رود

ترزیچ تیم زیر 23 ساله‌های دورتموند را سفیدپوش کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

گزارش‌های مطبوعاتی حاکی است که ادین ترزیچ، سرمربی آلمانی باشگاه فوتبال بروسیا دورتموند در حال تدارک برنامه‌ای ویژه برای مصاف با رئال مادرید است.

نشریه «بیلد» در گزارشی از تمرین امروز دورتموند، نوشت که به نظر می‌رسد تمرین امروز شاگردان ترزیچ از اهمیت بالایی برخوردار است.

این نشریه از مجموعه تمرینی دورتموند گزارش داد که امروز بازیکنان تیم اصلی دورتموند به خواست ترزیچ، پس از انجام تمرینی سبک در یک بازی دوستانه به مصاف تیم زیر 23 سال باشگاه رفتند. اما نکته اصلی مورد اشاره «بیلد» این است که تیم زیر 23 سال دورتموند دقیقا با همان آرایش تاکتیکی بازی می‌کرد که در این فصل رئال مادرید در بازی‌های خود به نمایش می‌گذاشت. تیم زیر 23 ساله‌های دورتموند با آرایش 2-4-4 لوزی بازی می‌کرد.

ترزیچ برای هر چه دقیق‌تر شدن شبیه‌سازی خود اصرار داشت که تیم زیر 23 سال دورتموند با پیراهن سفید به میدان برود تا بازیکنان تیم اصلی به دیدن بازیکنانی با پیراهن سفید‌رنگ رئال مادرید عادت کنند.

«بیلد» در پایان گزارش خود نوشت که ترزیچ از بازیکنان خود خواست که توپ و میدان را در اختیار تیم سفیدپوش بگذارند و از ضدحمله‌ها-تاکتیکی که به خوبی در هر دو بازی رفت‌وبرگشت برابر پاری‌سن‌ژرمن در نیمه‌نهایی جواب داده بود- برای ضربه‌زدن به آنها استفاده کنند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید