احتمال اخراج ژاوی در صورت سوم شدن بارسلونا در «لالیگا»

ژاوی چندی پیش نظر خود برای ترک بارسلونا در پایان فصل را تغییر داد و اعلام کرد تا پایان فصل 25-2024 در این تیم خواهد ماند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

یک منبع خبری در اسپانیا مدعی شده که با وجود ابراز تمایل ژاوی به ادامه دادن در بارسلونا، او ممکن است در پایان فصل از نیمکت آبی‌اناری‌ها اخراج شود.

نشریه «آ.اس» چاپ مادرید اسپانیا در گزارشی نوشته است که در صورت سوم شدن بارسلونا در لالیگا، امکان اخراج ژاوی هرناندز از سرمربیگری این تیم وجود دارد.

بارسلونا روز گذشته با قبول شکست 4 بر دو از میزبان خود خیرونا ضمن تقدیم قهرمانی به رقیب دیرینه خود رئال مادرید، جایگاه دومی را نیز به خیرونایی‌ها واگذار کرد.

ژاوی در روزهای اخیر نظر خود برای ترک بارسلونا در پایان فصل را تغییر داد و اعلام کرد که تا پایان فصل آینده سرمربی آبی‌اناری‌ها خواهد بود.

«آ.اس» در ادامه افزوده که نایب قهرمانی در لالیگا، حداقل دستاوردی است که مدیران باشگاه بارسلونا از ژاوی انتظار دارند. قرار گرفتن بارسا در جایگاه سوم می‌تواند این تیم را دچار بحران جدیدی بکند که از جمله پیامدهای احتمالی آن ملزم شدن مدیران باشگاه به فروش بازیکنان سرشناس تیم خواهد بود.

در پایان این گزارش آمده که انتظار می‌رود بارسا در صورت راه نیافتن به سوپرکاپ اسپانیا و از دست دادن مبلغ 7.5 میلیون یورو کار دشوارتری برای حفظ ژوائو کانسلو، ژوائو فلیکس و حتی پدری خواهد داشت.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید