مدافع ملی‌پوش فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن از ناحیه رباط صلیبی مصدوم شد

هرناندز دست دیدیه دشان را در حنا گذاشت؛ پایان سال 2024 برای مدافع ملی‌پوش پی‌اس‌جی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

باشگاه فوتبال پاری‌سن‌ژرمن با انتشار اطلاعیه‌ای حدس و گمان‌های شب گذشته درباره مصدومیت لوکاس هرناندز از ناحیه رباط صلیبی را تایید کرد.

لوکاس هرناندز، مدافع فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن، در ترکیب تیم خود در بازی شب گذشته مقابل بروسیا دورتموند از ابتدا حضور داشت. او در دقیقه 36 روی گلی که بروسیا دورتموند توسط نیکلاس فولکروگ به ثمر رساند، دچار مصدومیت شد.

رسانه‌های فرانسوی پس از پایان مسابقه نوشتند که خبرهایی خوبی درباره مصدومیت هرناندز از رختکن پاریسی‌ها شنیده نمی‌شود و احتمال پارگی رباط صلیبی او وجود دارد.

باشگاه پاری‌سن‌ژرمن پس از این که تست‌های پزشکی و ام‌آر‌ای لوکاس هرناندز انجام شد، در بیانیه‌ای نوشت: «مشخص شده است که هرناندز دچار پارگی رباط صلیبی شده است و چند روز دیگر قرار است تحت عمل جراحی قرار بگیرد.»

با توجه به دوری شش الی هشت ماهه‌ مصدومیت رباط صلیبی برای بازیکنان فوتبال، هرناندز بقیه‌ دیدارهای پی‌اس‌جی در لیگ قهرمانان اروپا و بازی‌های یورو 2024 را که زمان زیادی تا شروع آنها نمانده است از دست می‌دهد و نمی‌تواند در ترکیب تیم دیدیه دشان حضور پیدا کند.

هرناندز در جام جهانی 2022 قطر در نخستین بازی فرانسه برابر استرالیا نیز دچار همین مصدومیت شد و هشت ماه طول کشید تا به میادین بازگشت.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید