توافق فدراسیون فوتبال اسپانیا و بارسلونا بر سر ستاره‌های جوان

راه‌حل مناسب فدراسیون فوتبال اسپانیا؛ یامال و کوبارسی ممکن است تنها در یورو و یا المپیک شرکت کنند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

فدراسیون فوتبال اسپانیا و باشگاه بارسلونا بر سر حضور لامین یامال و پائو کوبارسی در رقابت‌های یورو 2024 و المپیک پاریس به توافق رسیدند.

دو نشریه‌ کاتالونیایی «اسپورت» و «موندو دیپورتیوو» در گزارشی‌هایی تایید کردند که مسئولان فدراسیون فوتبال اسپانیا با مدیران آبی‌اناری‌ها توافق کردند در صورت مشارکت دو بازیکن جوان بارسا بیش از نیمی از دیدارهای لاروخا در یورو 2024 نام آن‌ها را از لیست اسپانیا در المپیک پاریس حذف خواهند کرد.

اما در صورت نرسیدن دقایق یامال و کوبارسی به حد نصاب با تیم ملی اسپانیا این دو بازیکن به المپیک پاریس سفر خواهند کرد.

در روزهای گذشته مدیران و هواداران بارسلونا به طور فزاینده‌ای نگران تکرار سناریو پدری برای دو ستاره جوان خود بودند که اکنون تا حدودی خیال آنها راحت شد.

در المپیک قبلی، پدری یکی از ستاره‌های اصلی تیم المپیک اسپانیا بود و توانست به همراه این تیم به مدال نقره رقابت‌های المپیک دست پیدا کند؛ اما خیلی از هواداران بلوگرانا اعتقاد دارند این بازیکن پس از حضور در این تورنمنت فشرده که دقیقا پس از یورو 2020 برگزار شده بود، دچار افت بدنی شد و این مسئله همچنان گریبان‌گیر بارسلونا است.

او پس از آن رقابت‌ها با مصدومیت‌های متعدد عضلانی روبه‌رو شد تا مشخص شود این مسابقات چه تاثیری بر بدن او گذاشته‌اند.

اکنون نام‌های لامین یامال و پائو کوبارسی در هر دو لیست تیم ملی اسپانیا برای شرکت در رقابت‌های یورو و المپیک است و همین امر باعث نگرانی‌هایی در داخل باشگاه بارسلونا شده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید